Odabrano natjecanje: Dalmatinska karate liga - 2.kolo

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (196)

Kumite - Cicibani -26 (PA1)

    CROATIA
  • 1. ALJOŠA KULJIŠ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. FILIP KAJTEZOVIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 3. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 4. LOVRE LADIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. LUKA ĆOSIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 6. LUKA STRPIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 7. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Cicibani +26 (PA3)

    CROATIA
  • 1. BORNA KENK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. TEO JANČI - Zvonimir Zadar

Kumite - Cicibanke -26 (PA2)

Kumite - Cicibanke +26 (PA4)

    CROATIA
  • 1. ANTONIA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL

Kumite - Ml. učenici -26 (A1)

    CROATIA
  • 1. BORNA KASALO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. OLIVER JOVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 5. ŠIME STRPIĆ - "B"Biograd

Kumite - Ml. učenici -30 (A2)

    CROATIA
  • 1. BEPO KATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. IVAN MARKOTIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. KRISTIAN GABRIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. LEON VUDRAG - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 7. LOVRE ROGULJA - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 8. MARKO SURIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 9. NINO MATIJAŠ - DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici -34 (A3)

    CROATIA
  • 1. ANTE POLIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 2. IVAN BOŽINOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. IVAN KOSTELAC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LOVRE VUČAK - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 5. MIRKO MATIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. TOMA MARIN - DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici -38 (A4)

    CROATIA
  • 1. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTE PRGIN - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 3. JURE KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 5. TONI LUPI - DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici +38 (A5)

    CROATIA
  • 1. DUJE ŠUNJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. ILIJA SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. JOSIP BARISIC - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. MARJAN JURLINA - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 6. NEVENKO PEHAR - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. PATRIK VUČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. učenice -28 (B1)

    CROATIA
  • 1. DORIS KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. FRANKA SAVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. MIA KOVAČEVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. NIKOLINA TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. TEODORA ANTIĆ - Osvit 1971

Kumite - Ml. učenice -32 (B2)

    CROATIA
  • 1. KAJA PAOLA HRGA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. KARMEN SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. LANA ŠUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. MARTA BJELICA - Kakato

Kumite - Ml. učenice -36 (B3)

    CROATIA
  • 1. ANA MIHALJEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. HEYIZHEN ZHAO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. JELENA PIPUNIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA LOJIĆ - DRNIŠ

Kumite - Ml. učenice +36 (B4)

    CROATIA
  • 1. MARIJA BARAN - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. MARIJA MARINOVIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Učenici -30 (C1)

    CROATIA
  • 1. DAVID PAPONJA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. DEAN KNEŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković

Kumite - Učenici -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. BARTUL PAPIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. MATIJA SORIĆ - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL VASILJ - CROHERC

Kumite - Učenici -38 (C3)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MRĐEN - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ĐEKA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. GAL GRGAS-TUCILO - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 5. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. IVANO BEADER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN BARBARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. LEON LJUBEZ - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 9. MATEJ KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 10. NIKO JAKELJIĆ - DALMACIJA

Kumite - Učenici -42 (C4)

    CROATIA
  • 1. DANE JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. MARKO GAĆE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL MILIČEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. RAFAEL BOŽIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV SENKIĆ - CROHERC

Kumite - Učenici -46 (C5)

    CROATIA
  • 1. ANTE BEVANDA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. BRANIMIR PAPIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL PERIŠIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. IVAN DRAGAN - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. PETAR MEDAK - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Učenici +46 (C6)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA HRGA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. ANTE MIŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. BRUNO MIJATOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. IVAN RAMLJAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. JAKOV CIVADELIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. JURE ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 8. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. MATEJ REŽIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 10. ROKO ŽAPER - DALMACIJA

Kumite - Učenice -32 (D1)

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTEA NIKOLIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 4. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. STELA BULIĆ - CROHERC

Kumite - Učenice -36 (D2)

    CROATIA
  • 1. ANA DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANJA POKRAJAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. ERIKA VASILJ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 8. NINA ČAČIĆ - Zvonimir Zadar

Kumite - Učenice -40 (D3)

    CROATIA
  • 1. ENA BRKIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA BUBALO - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. IVA LOVRIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. LAURA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA PLEĆAS ( Z ) - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 8. MARTA STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. MIRNA DRNASIN - OBI Kaštela

Kumite - Učenice -44 (D4)

    CROATIA
  • 1. ILIJANA NAKIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. MIA SOLDIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Učenice +44 (D5)

    CROATIA
  • 1. DORA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. EVA SURAĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković

Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)

    CROATIA
  • 1. DARIO TURK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DAVID PETRINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL BOLIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. MATEO BURAČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. ŽELJKO PERVAN - CROHERC

Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)

    CROATIA
  • 1. LOVRE DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. MARTIN MANDŽO - CROHERC

Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)

    CROATIA
  • 1. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. FRANJO JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. NIKO NEMARIĆ - Zvonimir Zadar

Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BOBANOVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. IVO BOKAN - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)

    CROATIA
  • 1. JAKOV MRĐEN - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ

Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)

    CROATIA
  • 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 2. BRUNO BAKOTA - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. FABIO BOŽIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 4. IVAN OLIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 5. MATEO OŽEGOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. PETAR GLAVAŠ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. ROKO PAVLOVIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)

    CROATIA
  • 1. EMA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. MIA MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. PATRICIJA PRGA - CROHERC

Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)

    CROATIA
  • 1. ANETA JOVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. KARLA PEZIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. KJARA MIOČEV - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MARTINA GLAMUZINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. TONKA BERIŠA - KK JADRAN

Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)

    CROATIA
  • 1. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. MONIKA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. STELA BILAVER - Velebit
  • CROATIA
  • 4. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)

    CROATIA
  • 1. KASJA BAN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. KORINA VRANDEČIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. MIA OPAČAK - OBI Kaštela

Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)

    CROATIA
  • 1. ANA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 2. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. GITA PELICARIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. GORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 5. JOVANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 6. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. LANA LJOKA - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 8. MARTA KERUM - KK Galeb
  • CROATIA
  • 9. NINA ELPEZA - DALMACIJA

Kumite - Kadeti -52 (G1)

Kumite - Kadeti -57 (G2)

    CROATIA
  • 1. IVAN BEKAVAC - KK Galeb

Kumite - Kadeti -63 (G3)

    CROATIA
  • 1. JOSIP ŠIMOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd

Kumite - Kadeti -70 (G4)

Kumite - Kadeti +70 (G5)

    CROATIA
  • 1. IVAN ŠIMOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Kadetkinje -47 (H1)

Kumite - Kadetkinje -54 (H2)

    CROATIA
  • 1. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. MILANA VUKMIROVIĆ - TIGAR KNIN

Kumite - Kadetkinje +54 (H3)

    CROATIA
  • 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 3. DRAGANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 4. IVANA MARINOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. LAURA KLEPICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 9. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 10. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
KATA (85)

Kata - Cicibani (K1)

    CROATIA
  • 1. ALJOŠA KULJIŠ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. FRAN ŠIMIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 4. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN SORIĆ - Karate Klub Petrina

Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)

    CROATIA
  • 1. DENI OSTOJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. FERDINAND LISICA - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 3. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 4. JAKOV ZOVKO - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ROHAČ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. LUKA GRBAVAC - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. NIKO MATKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 8. ŠIME VUICA - Karate Klub Petrina

Kata - Cicibanke (K2)

    CROATIA
  • 1. BEATA KUNCE - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 2. LARA FUZUL - Karate Klub Petrina

Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)

    CROATIA
  • 1. EMA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. MARTA GRGIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. NOEMI KUNCE - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 6. PETRA IVANKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 7. TONKA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT

Kata - Mlađi učenici (K3)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MIŠE - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. JURAJ ŠKEMBER - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. LOVRE RADIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. LUKA VISKOVIĆ - KK SOKOL

Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)

    CROATIA
  • 1. GABRIEL DELIJA - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 2. ROKO BAKOTA - KK Galeb

Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P5)

Kata - Mlađe učenice (K4)

    CROATIA
  • 1. ALANI ODAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. BRUNA GALIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. ENA VITKOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. FANI KARABATIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ČVELJO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 6. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 7. PETRA PAROVIĆ - KK SOKOL

Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)

    CROATIA
  • 1. EVA MIRKOV - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 2. FANI ZDRILIĆ - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 3. LUCA MASLAĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. MARTINA BUBIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 5. NORA BARBIR - PORTO TOLERO

Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)

    CROATIA
  • 1. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. DORA RAKUŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. MARINA BUBIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. NOA ANTUNOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković

Kata - Učenici (K5)

    CROATIA
  • 1. IVAN TARLE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP MATKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 5. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 6. TINO JOVIĆ - DALMACIJA

Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)

    CROATIA
  • 1. NIKOLA MAJIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. ŠIMUN RAMADŽA - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. TONI VLAHOV - Velebit

Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MIKULIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 3. IVAN ĆOSIĆ - KK SOKOL

Kata - Učenice (K6)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA MAROVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 4. KARLA BARTULOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. KARMEN KRALJEVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. MIHAELA DILBER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. SANDRA MIŠE - DALMACIJA

Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)

    CROATIA
  • 1. LUCA ANTUNAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK

Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)

    CROATIA
  • 1. LUCIJA FUZUL - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 2. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. NIKOLETA POPOVIĆ - Kakato

Kata - Mlađi kadeti (K7)

    CROATIA
  • 1. JERE DUPLANČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. LOVRE DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. MARKO ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković

Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P13)

    CROATIA
  • 1. ANTE GRIZELJ - ŠIBENIK

Kata - Ml. kadeti - 7-5 Kyu (P15)

    CROATIA
  • 1. DUJE RAMADŽA - ŠIBENIK

Kata - Mlađe kadetkinje (K8)

    CROATIA
  • 1. ANA MATAS - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. IVA ŠARIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. JOSIPA ČAGALJ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MIHAELA BEŠLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 5. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)

    CROATIA
  • 1. KATARINA SUSMELJ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. MARTA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT

Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P16)

    CROATIA
  • 1. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb

Kata - Kadeti (K9)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA PERIBONIO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO JOZIĆ - Velebit

Kata - Kadetkinje (K10)