Odabrano natjecanje: Dalmatinska karate liga - 2.kolo

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (198)

"B"Biograd

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MRĐEN - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 2. ANETA JOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO BOBANOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
  • CROATIA
  • 4. GABRIJEL BOLIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
  • CROATIA
  • 5. GITA PELICARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 6. JAKOV MRĐEN - Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
  • CROATIA
  • 7. KJARA MIOČEV - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
  • CROATIA
  • 8. LUKA STRPIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
  • CROATIA
  • 9. MATEO MITROVIĆ - Kumite - Kadeti -63 (G3)
  • CROATIA
  • 10. OLIVER JOVIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
  • CROATIA
  • 11. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
  • CROATIA
  • 12. ŠIME STRPIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)

CROHERC

    CROATIA
  • 1. ANTE BEVANDA - Kumite - Učenici -46 (C5)
  • CROATIA
  • 2. BARBARA GRGIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 3. DANE JURIČIĆ - Kumite - Učenici -42 (C4)
  • CROATIA
  • 4. DAVID PAPONJA - Kumite - Učenici -30 (C1)
  • CROATIA
  • 5. DAVID PETRINA - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
  • CROATIA
  • 6. FRANJO JURIČIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
  • CROATIA
  • 7. ILIJANA NAKIĆ - Kumite - Učenice -44 (D4)
  • CROATIA
  • 8. IVA LOVRIĆ - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 9. IVAN ŠIMOVIĆ - Kumite - Kadeti +70 (G5)
  • CROATIA
  • 10. JOSIP ŠIMOVIĆ - Kumite - Kadeti -63 (G3)
  • CROATIA
  • 11. KRISTIJAN BARBARIĆ - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 12. MARTA STOJIĆ - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 13. MARTIN MANDŽO - Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
  • CROATIA
  • 14. MARTINA GLAMUZINA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
  • CROATIA
  • 15. MIA MUSA - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
  • CROATIA
  • 16. MIHAEL MILIČEVIĆ - Kumite - Učenici -42 (C4)
  • CROATIA
  • 17. MIHAEL VASILJ - Kumite - Učenici -34 (C2)
  • CROATIA
  • 18. MONIKA MARTINOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
  • CROATIA
  • 19. NEVENKO PEHAR - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 20. NIKOLA KRASIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
  • CROATIA
  • 21. PATRICIJA PRGA - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
  • CROATIA
  • 22. PATRIK VUČIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 23. PETAR GLAVAŠ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 24. STELA BULIĆ - Kumite - Učenice -32 (D1)
  • CROATIA
  • 25. TOMISLAV SENKIĆ - Kumite - Učenici -42 (C4)
  • CROATIA
  • 26. ŽELJKO PERVAN - Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)

DALMACIJA

    CROATIA
  • 1. ALJOŠA KULJIŠ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
  • CROATIA
  • 2. ANA DESPALATOVIĆ - Kumite - Učenice -36 (D2)
  • CROATIA
  • 3. ANTEA NIKOLIĆ - Kumite - Učenice -32 (D1)
  • CROATIA
  • 4. BORNA KENK - Kumite - Cicibani +26 (PA3)
  • CROATIA
  • 5. BORNA KENK - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
  • CROATIA
  • 6. DOMAGOJ TVRDE - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 7. DOMINIK KLEPO - Kumite - Učenici -34 (C2)
  • CROATIA
  • 8. DORIS KLEPO - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
  • CROATIA
  • 9. DUJE TOPIĆ - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 10. HEYIZHEN ZHAO - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
  • CROATIA
  • 11. IVAN BOŽINOVIĆ - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
  • CROATIA
  • 12. IVAN KOSTELAC - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
  • CROATIA
  • 13. IVAN MARKOTIĆ - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 14. IVAN RAMLJAK - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 15. IVANO BEADER - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 16. JELENA PIPUNIC - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
  • CROATIA
  • 17. KASJA BAN - Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
  • CROATIA
  • 18. KLARA LIVAJIĆ - Kumite - Učenice -36 (D2)
  • CROATIA
  • 19. KRISTIAN GABRIĆ - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 20. LANA PLAZIBAT - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 21. LOVRE DESPALATOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
  • CROATIA
  • 22. LOVRE LADIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
  • CROATIA
  • 23. MARINO BONAČIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 24. MARKO GAĆE - Kumite - Učenici -42 (C4)
  • CROATIA
  • 25. MIA KOVAČEVIĆ - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
  • CROATIA
  • 26. MIA SOLDIC - Kumite - Učenice -44 (D4)
  • CROATIA
  • 27. NIKO JAKELJIĆ - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 28. NIKOLINA TVRDE - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
  • CROATIA
  • 29. NINA ELPEZA - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 30. NINO MATIJAŠ - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 31. ROKO ŽAPER - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 32. TOMA MARIN - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
  • CROATIA
  • 33. TONI LUPI - Kumite - Ml. učenici -38 (A4)

DALMACIJA-CEMENT

    CROATIA
  • 1. ANTE MIŠKOVIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 2. MATEJ REŽIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)

DRNIŠ

    CROATIA
  • 1. ANA MIHALJEVIĆ - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA HRGA - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO ĐEKA - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 4. BRUNO MIJATOVIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL PERIŠIĆ - Kumite - Učenici -46 (C5)
  • CROATIA
  • 6. ILIJA SUČIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 7. IVAN BARIČEVIĆ - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 8. JOSIP BARISIC - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 9. KAJA PAOLA HRGA - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
  • CROATIA
  • 10. KARMEN SUČIĆ - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA LOJIĆ - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
  • CROATIA
  • 12. MARIJA BARAN - Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
  • CROATIA
  • 13. MARTA DŽELALIJA - Kumite - Učenice -44 (D4)
  • CROATIA
  • 14. MATEO BURAČIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
  • CROATIA
  • 15. MATEO OŽEGOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 16. STIPE MIJATOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)

Kakato

    CROATIA
  • 1. ASIA VLAŠIĆ - Kumite - Učenice -32 (D1)
  • CROATIA
  • 2. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kumite - Učenici -42 (C4)
  • CROATIA
  • 3. MARTA BJELICA - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
  • CROATIA
  • 4. ZARA HADŽOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)

KARATE KLUB METKOVIĆ

    CROATIA
  • 1. ANTE LEONTIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 2. ANJA POKRAJAC - Kumite - Učenice -36 (D2)
  • CROATIA
  • 3. DORA GALOV - Kumite - Učenice +44 (D5)
  • CROATIA
  • 4. DUJE MIHALJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
  • CROATIA
  • 5. DUJE ŽDERIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 6. EMA GALOV - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
  • CROATIA
  • 7. KARLA PEZIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
  • CROATIA
  • 8. KATJA JERKOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
  • CROATIA
  • 9. LAURA BEBIĆ - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA UTOVAC - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 11. MIRKO MATIĆ - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
  • CROATIA
  • 12. NERA GRLJUŠIĆ - Kumite - Učenice +44 (D5)
  • CROATIA
  • 13. PETAR MEDAK - Kumite - Učenici -46 (C5)

Karate Klub Petrina

    CROATIA
  • 1. LEON LJUBEZ - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 2. MATIJA SORIĆ - Kumite - Učenici -34 (C2)

KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

    CROATIA
  • 1. ANTE KALEB - Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
  • CROATIA
  • 2. ANTEA MILETA - Kumite - Učenice -32 (D1)
  • CROATIA
  • 3. DARIO TURK - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
  • CROATIA
  • 4. FRANKA SAVIĆ - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
  • CROATIA
  • 5. GABRIJELA BURIĆ - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
  • CROATIA
  • 6. KARLO RAMLJAK - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
  • CROATIA
  • 7. KIARA ŠARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 8. KLARA LAKOŠ - Kumite - Učenice -36 (D2)
  • CROATIA
  • 9. LANA ŠUŠA - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA MILETA - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 11. LUKA DURBIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
  • CROATIA
  • 12. MARE MILETA - Kumite - Učenice -36 (D2)
  • CROATIA
  • 13. MARIJA RADNIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
  • CROATIA
  • 14. ROKO RONČEVIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 15. ROKO ŽUPANOVIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)

KK Galeb

    CROATIA
  • 1. BRUNO BAKOTA - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 2. IVAN BEKAVAC - Kumite - Kadeti -57 (G2)
  • CROATIA
  • 3. MARTA KERUM - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)

KK JADRAN

    CROATIA
  • 1. DOMINA BABIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 2. TONKA BERIŠA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)

KK Knez Domagoj Metković

    CROATIA
  • 1. ANA BEBIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 2. DEAN KNEŽIĆ - Kumite - Učenici -30 (C1)
  • CROATIA
  • 3. ERIKA VASILJ - Kumite - Učenice -36 (D2)
  • CROATIA
  • 4. GABRIELA BUBALO - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 5. JURE ILIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA PLEĆAS ( Z ) - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA PLEĆAŠ - Kumite - Učenice +44 (D5)
  • CROATIA
  • 8. MATEJ KLJUSURIĆ - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 9. PETAR ILIĆ - Kumite - Ml. učenici -38 (A4)

KK SOKOL

    CROATIA
  • 1. BORNA KASALO - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
  • CROATIA
  • 2. IVO BOKAN - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
  • CROATIA
  • 3. KARLO PLAZIBAT - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 4. KORINA VRANDEČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
  • CROATIA
  • 5. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 6. ROZA MARKOVIĆ - Kumite - Cicibanke +26 (PA4)

OBI Kaštela

    CROATIA
  • 1. ANTONIA LOZOVINA - Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
  • CROATIA
  • 2. ELENA BEŠLIJA - Kumite - Učenice -32 (D1)
  • CROATIA
  • 3. IVAN DRAGAN - Kumite - Učenici -46 (C5)
  • CROATIA
  • 4. IVANA MARINOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 5. JAKOV CIVADELIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
  • CROATIA
  • 6. LANA LOZOVINA - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 7. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
  • CROATIA
  • 8. MIA OPAČAK - Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
  • CROATIA
  • 9. MIRNA DRNASIN - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 10. NIKA BEŠLIJA - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
  • CROATIA
  • 11. TINA GRKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)

Osvit 1971

    CROATIA
  • 1. ANTE PRGIN - Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
  • CROATIA
  • 2. GAL GRGAS-TUCILO - Kumite - Učenici -38 (C3)
  • CROATIA
  • 3. LEON VUDRAG - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 4. LOVRE VUČAK - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
  • CROATIA
  • 5. TEODORA ANTIĆ - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)

PORTO TOLERO

    CROATIA
  • 1. ANA REŠETAR - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 2. BEPO KATIĆ - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 3. BORJA ŠUTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
  • CROATIA
  • 4. DENEA FRANIĆ RADIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 5. DUJE ŠUNJIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 6. JURE KARAMATIĆ - Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
  • CROATIA
  • 7. LARA JOVANOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
  • CROATIA
  • 8. LUKA RADIĆ - Kumite - Kadeti +70 (G5)
  • CROATIA
  • 9. MARIJA MARINOVIĆ - Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
  • CROATIA
  • 10. MARINA ŠTRBIĆ - Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
  • CROATIA
  • 11. ROKO PAVLOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 12. SARA ŠTRBIĆ - Kumite - Učenice -44 (D4)

ŠIBENIK

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BILIĆ - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 2. MIRTA LEMAC - Kumite - Učenice -36 (D2)

TIGAR KNIN

    CROATIA
  • 1. ADAM ILIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 2. DRAGANA ĐEKANOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 3. GORANA ĐEKANOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 4. IVAN KRVAVICA - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
  • CROATIA
  • 5. JOVANA ĐEKANOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 6. LAURA KLEPICA - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
  • CROATIA
  • 7. MILANA VUKMIROVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
  • CROATIA
  • 8. ZORANA ĐEKANOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)

Velebit

    CROATIA
  • 1. STELA BILAVER - Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)

Zvonimir Zadar

    CROATIA
  • 1. ANTE POLIĆ - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
  • CROATIA
  • 2. BARTUL PAPIĆ - Kumite - Učenici -34 (C2)
  • CROATIA
  • 3. BRANIMIR PAPIĆ - Kumite - Učenici -46 (C5)
  • CROATIA
  • 4. ENA BRKIĆ - Kumite - Učenice -40 (D3)
  • CROATIA
  • 5. FABIO BOŽIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 6. FILIP KAJTEZOVIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
  • CROATIA
  • 7. IVAN OLIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
  • CROATIA
  • 8. LANA LJOKA - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
  • CROATIA
  • 9. LOVRE ROGULJA - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 10. LUKA ĆOSIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
  • CROATIA
  • 11. MARJAN JURLINA - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
  • CROATIA
  • 12. MARKO SURIĆ - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
  • CROATIA
  • 13. NIKO NEMARIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
  • CROATIA
  • 14. NINA ČAČIĆ - Kumite - Učenice -36 (D2)
  • CROATIA
  • 15. RAFAEL BOŽIĆ - Kumite - Učenici -42 (C4)
  • CROATIA
  • 16. TEO JANČI - Kumite - Cicibani +26 (PA3)
KATA (87)

CROHERC

    CROATIA
  • 1. LUKA GRBAVAC - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 2. MARTA GRGIĆ - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)

DALMACIJA

    CROATIA
  • 1. ADRIANA MAROVIĆ - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 2. ALANI ODAK - Kata - Mlađe učenice (K4)
  • CROATIA
  • 3. ALJOŠA KULJIŠ - Kata - Cicibani (K1)
  • CROATIA
  • 4. ANA MATAS - Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
  • CROATIA
  • 5. ANDRIJA PERIBONIO - Kata - Kadeti (K9)
  • CROATIA
  • 6. IVA ŠARIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
  • CROATIA
  • 7. IVAN TARLE - Kata - Učenici (K5)
  • CROATIA
  • 8. JERE DUPLANČIĆ - Kata - Mlađi kadeti (K7)
  • CROATIA
  • 9. JOSIP MATKOVIĆ - Kata - Učenici (K5)
  • CROATIA
  • 10. JOSIPA ČAGALJ - Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
  • CROATIA
  • 11. KARLA BARTULOVIĆ - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 12. LOVRE DESPALATOVIĆ - Kata - Mlađi kadeti (K7)
  • CROATIA
  • 13. MIHAELA DILBER - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 14. SANDRA MIŠE - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 15. TINO JOVIĆ - Kata - Učenici (K5)

DALMACIJA-CEMENT

    CROATIA
  • 1. KATARINA SUSMELJ - Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
  • CROATIA
  • 2. LOVRE DRAŠKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (K3)
  • CROATIA
  • 3. MARTA SIMIC - Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
  • CROATIA
  • 4. NIKO MATKOVIĆ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA MAJIĆ - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
  • CROATIA
  • 6. TONKA SIMIC - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)

Kakato

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MIKULIĆ - Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
  • CROATIA
  • 2. ASIA VLAŠIĆ - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 3. DALI MACANOVIĆ - Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
  • CROATIA
  • 4. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kata - Učenici (K5)
  • CROATIA
  • 5. MARTA BJELICA - Kata - Mlađe učenice (K4)
  • CROATIA
  • 6. NIKOLETA POPOVIĆ - Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
  • CROATIA
  • 7. ZARA HADŽOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (K8)

KARATE KLUB METKOVIĆ

    CROATIA
  • 1. LUCA MASLAĆ - Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)

Karate Klub Petrina

    CROATIA
  • 1. BEATA KUNCE - Kata - Cicibanke (K2)
  • CROATIA
  • 2. EVA MIRKOV - Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
  • CROATIA
  • 3. FANI ZDRILIĆ - Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
  • CROATIA
  • 4. FERDINAND LISICA - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL DELIJA - Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)
  • CROATIA
  • 6. LARA FUZUL - Kata - Cicibanke (K2)
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA FUZUL - Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
  • CROATIA
  • 8. NOEMI KUNCE - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
  • CROATIA
  • 9. ŠIME VUICA - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 10. ŠIMUN SORIĆ - Kata - Cicibani (K1)

KK Galeb

    CROATIA
  • 1. ANTEA KNEZOVIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
  • CROATIA
  • 2. LEA ŠOLIĆ - Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P16)
  • CROATIA
  • 3. LUKAS BAČIĆ - Kata - Učenici (K5)
  • CROATIA
  • 4. MARINA BUBIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
  • CROATIA
  • 5. MARTINA BUBIĆ - Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
  • CROATIA
  • 6. MIHAELA BEŠLIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
  • CROATIA
  • 7. ROKO BAKOTA - Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)

KK Knez Domagoj Metković

    CROATIA
  • 1. GABRIJELA BEBIĆ - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
  • CROATIA
  • 2. JAKOV ZOVKO - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 3. KARMEN KRALJEVIĆ - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA BEBIĆ - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
  • CROATIA
  • 5. MARKO ILIĆ - Kata - Mlađi kadeti (K7)
  • CROATIA
  • 6. NOA ANTUNOVIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
  • CROATIA
  • 7. PETRA IVANKOVIĆ - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)

KK SOKOL

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MIŠE - Kata - Mlađi učenici (K3)
  • CROATIA
  • 2. ENA VITKOVIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)
  • CROATIA
  • 3. FANI KARABATIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)
  • CROATIA
  • 4. FRAN ŠIMIĆ - Kata - Cicibani (K1)
  • CROATIA
  • 5. IVAN ĆOSIĆ - Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
  • CROATIA
  • 6. KLARA PLAZIBAT - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 7. LOVRE RADIĆ - Kata - Mlađi učenici (K3)
  • CROATIA
  • 8. LOVRO MIJATOVIĆ - Kata - Cicibani (K1)
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA ČVELJO - Kata - Mlađe učenice (K4)
  • CROATIA
  • 10. LUKA VISKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (K3)
  • CROATIA
  • 11. MATO MIJATOVIĆ - Kata - Učenici (K5)
  • CROATIA
  • 12. PETRA PAROVIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)

PORTO TOLERO

    CROATIA
  • 1. BRUNA GALIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)
  • CROATIA
  • 2. DENI OSTOJIĆ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 3. DORA RAKUŠIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
  • CROATIA
  • 4. EMA OBRADOVIĆ - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ROHAČ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 6. NORA BARBIR - Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)

ŠIBENIK

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - Kata - Učenice (K6)
  • CROATIA
  • 2. ANTE GRIZELJ - Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P13)
  • CROATIA
  • 3. ANTE GRIZELJ - Kata - Ml. kadeti - 7-5 Kyu (P15)
  • CROATIA
  • 4. DUJE RAMADŽA - Kata - Ml. kadeti - 7-5 Kyu (P15)
  • CROATIA
  • 5. DUJE RAMADŽA - Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P13)
  • CROATIA
  • 6. JURAJ ŠKEMBER - Kata - Mlađi učenici (K3)
  • CROATIA
  • 7. LUCA ANTUNAC - Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA BILIĆ - Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
  • CROATIA
  • 9. MIRTA LEMAC - Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
  • CROATIA
  • 10. ŠIMUN RAMADŽA - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)

TIGAR KNIN

    CROATIA
  • 1. IVAN KRVAVICA - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
  • CROATIA
  • 2. IVAN KRVAVICA - Kata - Cicibani (K1)

Velebit

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JOZIĆ - Kata - Kadeti (K9)
  • CROATIA
  • 2. TONI VLAHOV - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
KATA TIM (0)
KATA DISABLED COMPETITORS (0)