Odabrano natjecanje: Dalmatinska karate liga - 2.kolo

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - Cicibani -26 (PA1)

1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA
3. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
3. BORNA KENK, DALMACIJA

Kumite - Cicibani +26 (PA3)

1. BORNA KENK, DALMACIJA
2. TEO JANČI, Zvonimir Zadar

KUMITE-Cicibanke

Kumite - Cicibanke +26 (PA4)

1. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela
2. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL

KUMITE-Ml. učenici

Kumite - Ml. učenici -26 (A1)

1. ŠIME STRPIĆ, "B"Biograd
2. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ, "B"Biograd
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
3. BORNA KASALO, KK SOKOL

Kumite - Ml. učenici -30 (A2)

1. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
2. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA
3. NINO MATIJAŠ, DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici -34 (A3)

1. IVAN BOŽINOVIĆ, DALMACIJA
2. TOMA MARIN, DALMACIJA
3. ANTE POLIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIRKO MATIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Ml. učenici -38 (A4)

1. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JURE KARAMATIĆ, PORTO TOLERO
3. ANTE PRGIN, Osvit 1971
3. TONI LUPI, DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici +38 (A5)

1. NEVENKO PEHAR, CROHERC
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ

KUMITE-Ml. učenice

Kumite - Ml. učenice -28 (B1)

1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TEODORA ANTIĆ, Osvit 1971
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA
3. FRANKA SAVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. učenice -32 (B2)

1. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MARTA BJELICA, Kakato
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. KAJA PAOLA HRGA, DRNIŠ

Kumite - Ml. učenice -36 (B3)

1. HEYIZHEN ZHAO, DALMACIJA
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA
3. ANA MIHALJEVIĆ, DRNIŠ
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ

Kumite - Ml. učenice +36 (B4)

1. MARIJA MARINOVIĆ, PORTO TOLERO
2. MARIJA BARAN, DRNIŠ

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30 (C1)

1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković

Kumite - Učenici -34 (C2)

1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina

Kumite - Učenici -38 (C3)

1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ

Kumite - Učenici -42 (C4)

1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. RAFAEL BOŽIĆ, Zvonimir Zadar
3. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. TOMISLAV SENKIĆ, CROHERC

Kumite - Učenici -46 (C5)

1. ANTE BEVANDA, CROHERC
2. BRANIMIR PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ

Kumite - Učenici +46 (C6)

1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32 (D1)

1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA
3. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
3. STELA BULIĆ, CROHERC

Kumite - Učenice -36 (D2)

1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. NINA ČAČIĆ, Zvonimir Zadar

Kumite - Učenice -40 (D3)

1. MARTA STOJIĆ, CROHERC
2. IVA LOVRIĆ, CROHERC
3. MIRNA DRNASIN, OBI Kaštela
3. LUCIJA PLEĆAS ( Z ), KK Knez Domagoj Metković

Kumite - Učenice -44 (D4)

1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
2. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA SOLDIC, DALMACIJA

Kumite - Učenice +44 (D5)

1. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. NERA GRLJUŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)

1. DAVID PETRINA, CROHERC
2. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)

1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. MATEO BURAČIĆ, DRNIŠ
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd

Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)

1. MARTIN MANDŽO, CROHERC
2. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA

Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)

1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
3. NIKO NEMARIĆ, Zvonimir Zadar

Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)

1. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIO BOBANOVIĆ, "B"Biograd
3. IVO BOKAN, KK SOKOL

Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)

1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ

Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)

1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. PETAR GLAVAŠ, CROHERC
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN
3. FABIO BOŽIĆ, Zvonimir Zadar

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)

1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MIA MUSA, CROHERC

Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)

1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. KJARA MIOČEV, "B"Biograd
3. MARTINA GLAMUZINA, CROHERC

Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)

1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. STELA BILAVER, Velebit
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato

Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)

1. MIA OPAČAK, OBI Kaštela
2. KASJA BAN, DALMACIJA
3. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL

Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)

1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -63 (G3)

1. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
2. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC

Kumite - Kadeti +70 (G5)

1. IVAN ŠIMOVIĆ, CROHERC
2. LUKA RADIĆ, PORTO TOLERO

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -54 (H2)

1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. MILANA VUKMIROVIĆ, TIGAR KNIN
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO
3. MARINA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO

Kumite - Kadetkinje +54 (H3)

1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DOMINA BABIĆ, KK JADRAN
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela