Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Seniori
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
221
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
483
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
221
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
191
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
691
0
FILIP KOVAČIĆ (GLOBUS)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
221
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
483
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
130
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
582
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
614
0
MATKO KOSIĆ (HRSOKOS)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
440
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
771
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
191
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
483
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
582
0
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
761
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
599
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
600
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
771
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
223
0
BRÚNÓ MARDEGAN (BARCSI )
764
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. TONI VUKIĆ, Max Ivankovo
3. JAN KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenici -34
515
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
515
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
770
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
515
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
601
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
442
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
240
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
704
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
770
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
519
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
574
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
769
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
708
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
188
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
515
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
442
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
240
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
770
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
519
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
769
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
188
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
442
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
770
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
769
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
442
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
541
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
188
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
708
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
769
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
188
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -38
732
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
559
0
NAIL ABDIĆ (REGEN.)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
732
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
95
0
IVAN STRANJAK (KAO)
570
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
158
0
BENCE SEGYEVI (DMTK HU)
138
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
570
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
491
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
735
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
570
LEON VUKOJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
Kumite - Učenici -42
736
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
736
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
716
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
342
0
ALEKSANDAR NIKOLIĆ (SOMBOR)
736
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
716
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
361
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
402
FRAN RADELIĆ (PODRSOK)
527
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
713
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
581
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
736
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
716
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
361
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
402
0
FRAN RADELIĆ (PODRSOK)
527
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
713
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
581
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
716
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
527
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
713
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
270
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
713
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
581
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
527
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
581
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. DAVID BOBAN, Vukovar`91
2. NOA BANČIĆ, KLENOVNIK
3. MATIJA ŠPOLJAR, ĐURĐEVAC
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Učenici -46
244
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
360
0
FARIS SINANOVIĆ (TUZ)
55
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
244
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
629
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
360
0
FARIS SINANOVIĆ (TUZ)
409
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
755
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
394
DANILO BAKOV (PODRSOK)
55
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
360
0
FARIS SINANOVIĆ (TUZ)
755
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
394
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
55
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
755
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
394
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
409
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. LALESCU LUCA, Shogunul
3. FARIS SINANOVIĆ, TUZLA
3. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenici +46
513
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
513
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
296
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
136
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
508
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
339
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
513
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
508
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
3. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
3. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA