Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Boys U8
KUMITE-Girls U8
KUMITE-Boys U10
KUMITE-Girls U10
KUMITE-Boys U12
KUMITE-Girls U12
KUMITE-Boys U14
KUMITE-Girls U14
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-Seniors (male)
KUMITE-Seniors (female)
KATA-Boys U8
KATA-Girls U8
KATA-Boys U10
KATA-Girls U10
KATA-Boys U12
KATA-Girls U12
KATA-Boys U14
KATA-Girls U14
KATA-Cadets (male)
KATA-Cadets (female)
KATA-Juniors (male)
KATA-Juniors (female)
KATA-Seniors (male)
KATA TEAM-Girls U10
KATA TEAM-Boys U12
KATA TEAM-Boys U14
KATA TEAM-Girls U14
KATA TEAM-Juniors (male)
KATA TEAM-Juniors (male)
KATA PP (muški)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cadets (male) -52
Kumite - Cadets (male) -57
Kumite - Cadets (male) -63
Kumite - Cadets (male) -70
Kumite - Cadets (male) +70
Kumite - Cadets (male) -52
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
388
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
250
0
MARKO MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
148
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
Medalists
1. KENAN ISAKOVIČ, TRBOVLJE
2. ZAK ŠKOFLJANC, TRBOVLJE
3. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ, KK KUNA OSIJEK
Kumite - Cadets (male) -57
205
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
86
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
135
0
LEON SOKAČ-HUTEN (KTC KŽ)
86
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
205
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
227
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
49
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
292
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
67
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
86
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
227
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
49
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
67
0
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
227
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
49
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
67
0
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
292
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
Medalists
1. IVÓ IGRICZ, Barcsi Városi Sportegyesület
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. TIBOR KOPASCI KETTOS, Shotokan - Darda
Kumite - Cadets (male) -63
341
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
2
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
367
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
548
0
JOSIP BILIĆ (POŽEGA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
Medalists
1. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
2. MATEO JAKOPANEC, Međimurje
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, RAVANGRAD
3. UROŠ MARKULJEVIČ, TRBOVLJE
Kumite - Cadets (male) -70
204
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
777
0
HUMEJD GROŠIĆ (BUZIM)
Medalists
1. HUMEJD GROŠIĆ, BUŽIM
2. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. ----
3. ----
Kumite - Cadets (male) +70
228
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
486
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
407
0
LUKA BIRAČ (0354451)
266
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
228
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
266
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
Medalists
1. SRDJAN DJURIC, SLOBODA
2. GERGELY SZINYÁKOVICS, Barcsi Városi Sportegyesület
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA