Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Seniori
KATA PP (muški)
TEŽA/LETO
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
388
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
434
0
LUKA KESER (ICTUS)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
250
0
MARKO MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
148
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
450
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
200
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
10
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
580
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
383
0
KENAN ISAKOVIČ (TRBOVLJ)
252
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
50
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
148
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
417
0
MISLAV KARAČIĆ (KAO)
Dobitniki medalj
1. KENAN ISAKOVIČ, TRBOVLJE
2. ZAK ŠKOFLJANC, TRBOVLJE
3. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ, KK KUNA OSIJEK
Kumite - Kadeti -57
205
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
86
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
135
0
LEON SOKAČ-HUTEN (KTC KŽ)
86
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
205
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
227
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
49
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
292
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
67
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
86
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
227
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
49
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
67
0
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
227
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
49
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
67
0
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
292
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. IVÓ IGRICZ, Barcsi Városi Sportegyesület
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. TIBOR KOPASCI KETTOS, Shotokan - Darda
Kumite - Kadeti -63
341
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
2
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
367
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
548
0
JOSIP BILIĆ (POŽEGA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
341
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
211
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
176
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
209
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
251
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
2. MATEO JAKOPANEC, Međimurje
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, RAVANGRAD
3. UROŠ MARKULJEVIČ, TRBOVLJE
Kumite - Kadeti -70
204
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
777
0
HUMEJD GROŠIĆ (BUZIM)
Dobitniki medalj
1. HUMEJD GROŠIĆ, BUŽIM
2. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti +70
228
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
486
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
407
0
LUKA BIRAČ (0354451)
266
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
228
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
266
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
Dobitniki medalj
1. SRDJAN DJURIC, SLOBODA
2. GERGELY SZINYÁKOVICS, Barcsi Városi Sportegyesület
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA