Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
2
0
4.
5.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
1
2
5.
6.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
7.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KUMITE-Ml. učenici, KUMITE-Ml. učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
3.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
2
1
3.
4.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
6.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
7.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
8.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
8.
9.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
1
1
9.
10.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
1
1
9.
11.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
12.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
13.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
15.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
19.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
20.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
21.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
22.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
23.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
24.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
25.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
4.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
1
1
4.
5.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
1
0
5.
6.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
7.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
8.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
9.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
10.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
11.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
12.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
2
1
12.
13.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
1
13.
14.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
1
0
14.
15.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
14.
16.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
0
3
16.
17.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
0
3
16.
18.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
3
16.
19.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
20.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
21.
Koprivnica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
22.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
23.
Hrvatski sokol Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
24.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
25.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
26.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
27.
RAVANGRAD
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
28.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
4
1
3
1.
2.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
2
0
2.
3.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
Međimurje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
8.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
9.
TRBOVLJE
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
10.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
0
2
0
10.
11.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
11.
12.
BUŽIM
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
13.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
14.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
15.
RAVANGRAD
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
16.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
4
16.
17.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
0
3
17.
18.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
2
18.
19.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
20.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
21.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
22.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
23.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
24.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
25.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
26.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
27.
KBS "Castra" Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
28.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
29.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
30.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
31.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
32.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
33.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
34.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
TRBOVLJE
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
BUŽIM
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
SLOBODA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
8.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
9.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
9.
10.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
11.
Međimurje
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
12.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
13.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
15.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
KK KUNA OSIJEK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
RAVANGRAD
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
19.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
20.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
21.
ENERGIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
22.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
23.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
24.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
25.
Koprivnica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
26.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
27.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
28.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
PARTIZAN
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
3.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
6.
SLOBODA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
7.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
8.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
2
0
8.
9.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
1
2
9.
10.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
11.
BUŽIM
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
12.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
13.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
14.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
0
2
14.
15.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
19.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
Beogradski karate saveza
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
8.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.