Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DİSCİPLİNE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DİSPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
2
0
4.
5.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
1
2
5.
6.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
7.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KUMITE-Ml. učenici, KUMITE-Ml. učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
3.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
2
1
3.
4.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
6.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
7.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
8.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
8.
9.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
1
1
9.
10.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
1
1
9.
11.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
12.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
13.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
15.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
19.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
20.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
21.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
22.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
23.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
24.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
25.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
4.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
1
1
4.
5.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
1
0
5.
6.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
7.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
8.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
9.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
10.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
11.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
12.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
2
1
12.
13.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
1
13.
14.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
1
0
14.
15.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
14.
16.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
0
3
16.
17.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
0
3
16.
18.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
3
16.
19.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
20.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
21.
Koprivnica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
22.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
23.
Hrvatski sokol Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
24.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
25.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
26.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
27.
RAVANGRAD
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
28.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
23.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
4
1
3
1.
2.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
2
0
2.
3.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
Međimurje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
8.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
9.
TRBOVLJE
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
10.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
0
2
0
10.
11.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
11.
12.
BUŽIM
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
13.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
14.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
15.
RAVANGRAD
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
16.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
4
16.
17.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
0
3
17.
18.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
2
18.
19.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
20.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
21.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
22.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
23.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
24.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
25.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
26.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
27.
KBS "Castra" Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
28.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
29.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
30.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
31.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
32.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
33.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
34.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
26.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
TRBOVLJE
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
BUŽIM
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
SLOBODA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
8.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
9.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
2
9.
10.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
11.
Međimurje
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
12.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
13.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
15.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
KK KUNA OSIJEK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
RAVANGRAD
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
19.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
20.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
21.
ENERGIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
22.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
23.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
24.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
25.
Koprivnica
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
26.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
27.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
28.
TUZLA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PARTIZAN
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
3.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
6.
SLOBODA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
7.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
8.
ICTUS
0
1.
0
1.
0
0
2
0
8.
9.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
1
2
9.
10.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
11.
BUŽIM
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
12.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
13.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
14.
Shogunul
0
1.
0
1.
0
0
0
2
14.
15.
Barcsi Városi Sportegyesület
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
19.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
Beogradski karate saveza
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
8.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.