Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
375
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
375
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
293
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
162
LOVRO MASLOV (KK IPON)
265
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
367
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
68
MARKO VOLENIK (STIJENA)
375
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
162
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
265
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
68
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
162
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
265
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
68
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
367
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. MATIJAS IDŽANOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
487
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
217
0
BARTOL PIPIĆ (KK ST)
487
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
487
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
217
BARTOL PIPIĆ (KK ST)
295
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
471
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
271
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
48
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
297
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
174
LUKA METELKO (BSHDOZG)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
217
0
BARTOL PIPIĆ (KK ST)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
471
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
48
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
174
0
LUKA METELKO (BSHDOZG)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
48
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
271
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
271
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. MATEJ GORIĆ, KK KIK
2. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
3. EMIL TUTEK, JASTREB
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
284
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
284
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
289
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
303
FRAN HOST (KASTAV)
172
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
292
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
447
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
284
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
303
0
FRAN HOST (KASTAV)
292
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
447
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
303
0
FRAN HOST (KASTAV)
292
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
447
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
172
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. FRAN HOST, Kastav
2. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
69
0
JAN MLINAC (STIJENA)
443
0
LEO MUCIĆ (LJU)
24
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
443
0
LEO MUCIĆ (LJU)
24
0
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
Medalists
1. LEO MUCIĆ, LJUBUŠKI
2. LEON ŠANČIĆ, STIJENA
3. JAN MLINAC, STIJENA
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
155
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
305
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
155
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
482
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
42
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
305
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
59
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
195
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
355
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
273
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
305
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
195
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
273
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
195
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
273
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
59
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MATIJA ŠPOLJAR, ĐURĐEVAC
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. MIHAEL VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
96
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
176
0
GABRIJEL MATOS (JELAČIĆ)
410
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
176
0
GABRIJEL MATOS (JELAČIĆ)
96
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
205
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
98
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
189
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
125
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
306
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
176
0
GABRIJEL MATOS (JELAČIĆ)
205
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
189
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
306
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
205
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
189
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
306
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
98
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
Medalists
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
2. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA
3. LUKA OŽBOLT, Kastav