Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
245
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
267
0
VITA KUČAN (VGORICA)
479
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
267
0
VITA KUČAN (VGORICA)
245
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
491
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
480
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
270
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
246
VIDA KANGRGA (10.DAN)
267
0
VITA KUČAN (VGORICA)
491
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
480
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
246
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
491
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
480
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
246
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
270
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
268
KATJA BRAICA (VGORICA)
268
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
170
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
51
TARA ZELANTO (STIJENA)
171
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
347
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
193
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
268
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
51
0
TARA ZELANTO (STIJENA)
347
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
193
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
51
0
TARA ZELANTO (STIJENA)
347
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
193
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
171
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
2. TARA ZELANTO, STIJENA
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
3. LEA HRŽENJAK, ĐURĐEVAC
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
215
0
KORINA KALAC (KK ST)
56
0
LORENA LEŠINA (STIJENA)
Osvajači medalja
1. KORINA KALAC, KK Stenjevec
2. LORENA LEŠINA, STIJENA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
75
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
206
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
317
DORA KRANJČEC (KA 1969)
206
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
317
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
204
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
365
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
453
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
204
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
453
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DORA PETRA LJUBIČIĆ, KK Stenjevec
2. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. EMA FILKOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. ----