Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-TEAM Mlađi učenici
KATA-TEAM Mlađe učenice
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici -26
578
0
FRANKO AVIANI (DAL)
630
0
IVAN LJUBIČIĆ (TIGAR.K)
578
0
FRANKO AVIANI (DAL)
334
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
630
IVAN LJUBIČIĆ (TIGAR.K)
492
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
455
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
585
DUJE TOPIĆ (DAL)
334
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
630
0
IVAN LJUBIČIĆ (TIGAR.K)
455
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
585
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
334
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
455
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
585
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
492
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. IVAN LJUBIČIĆ, TIGAR KNIN
3. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
Kumite - Mlađi učenici -30
424
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
493
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
424
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
424
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
493
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
767
0
LUKA ŽUANIĆ (DAL)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
240
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
305
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
707
0
IVANO MILIĆEVIĆ (MEĐUGOR)
235
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
296
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
447
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
768
0
JAKOV MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
493
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
305
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
707
0
IVANO MILIĆEVIĆ (MEĐUGOR)
296
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
296
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
768
0
JAKOV MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
296
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. IVANO BEADER, DALMACIJA
Kumite - Mlađi učenici -34
700
0
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
658
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
700
0
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
17
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
658
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
109
0
MARKO RADIVOJEVIĆ (KAKATO)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
18
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
472
0
IVANO ŠIMIČIĆ (KK ZANS)
430
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
17
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
658
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
18
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
472
0
IVANO ŠIMIČIĆ (KK ZANS)
17
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
18
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
472
0
IVANO ŠIMIČIĆ (KK ZANS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
2. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
3. DAVID PERVAN, MEĐUGORJE
3. GAL GRGAS-TUCILO, KK "OSVIT"
Kumite - Mlađi učenici -38
309
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
201
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
755
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
201
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
309
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
452
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
129
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
213
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
307
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
678
0
SERGEJ JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
201
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
452
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
129
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
678
0
SERGEJ JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
452
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
678
0
SERGEJ JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
129
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
307
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. SERGEJ JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
2. DANE JURIČIĆ, CROHERC
3. BOŠKO LELAS, DALMACIJA-CEMENT
3. DUJE LESKUR, DALMACIJA-CEMENT
Kumite - Mlađi učenici +38
303
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
303
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
579
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
579
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
341
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
473
JURE VICKOV (KK ZANS)
303
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
706
0
ANDREJ KVESIĆ (MEĐUGOR)
243
DARIO TURK (ŠI 1066)
212
0
NIKOLA KUČIĆ (OKIT)
705
0
ANTE SMOLJAN (MEĐUGOR)
464
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
5
DUJE STANČIĆ (AT05101)
754
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
579
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
473
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
303
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
243
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
705
0
ANTE SMOLJAN (MEĐUGOR)
464
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
5
0
DUJE STANČIĆ (AT05101)
754
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
579
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
243
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
464
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
754
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
243
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
464
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
705
ANTE SMOLJAN (MEĐUGOR)
754
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
705
0
ANTE SMOLJAN (MEĐUGOR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
2. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
3. ŠIME ORLOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066