Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
164
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
256
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
164
LORENA RADIĆ (10.DAN)
166
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
196
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
355
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
158
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
255
VITA KUČAN (VGORICA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
164
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
166
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
255
0
VITA KUČAN (VGORICA)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
355
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
92
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
143
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
359
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
388
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
114
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MIA FAUKOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
73
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
495
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
189
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
73
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
495
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
135
KATJA BRAICA (VGORICA)
288
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
189
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
495
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
135
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
288
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
189
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
288
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
135
KATJA BRAICA (VGORICA)
Dobitniki medalj
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
2. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT
3. MARTA FILIPOVIĆ, KAPTOL
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
374
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
200
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Dobitniki medalj
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
243
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
113
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
243
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
113
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
483
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
507
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
113
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
507
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
151
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
534
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
507
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
483
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
Dobitniki medalj
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. DORA PETRA LJUBIČIĆ, KK Stenjevec
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
7
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
7
0
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
160
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
126
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
541
IVONA SAMBOL (ALFA)
159
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
7
0
KAREN MABEL MARČETA (STIJENA)
126
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
541
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
159
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
126
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
159
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
541
IVONA SAMBOL (ALFA)
Dobitniki medalj
1. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. KAREN MABEL MARČETA, STIJENA
3. IVONA SAMBOL, ALFA