Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
249
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
249
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
93
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
206
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
365
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
446
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
535
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
EMA NOVAK (VGORICA)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
249
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
206
0
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
446
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
0
EMA NOVAK (VGORICA)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
EMA NOVAK (VGORICA)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
253
0
EMA NOVAK (VGORICA)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
3. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET
3. EMA NOVAK, VELIKA GORICA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
203
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
50
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
161
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
542
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
0
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC