Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice A
Kata - Učenice B
Kata - Učenice A
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
264
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
227
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARTINA SALOPEK, Tempo
Kata - Učenice B
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
368
0
EMA BREZARIĆ (KKZGB)
481
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
526
0
UNA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
371
0
LORENA IVANČIĆ (KKZGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
156
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
KATARINA POŠTA (TEMPO)
342
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
319
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
347
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
475
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
120
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
121
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
540
0
ALMA HARBAŠ (TEMPO)
470
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
477
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
Medalists
1. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. UNA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo