Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Mlađi kadeti A
Kata - Mlađi kadeti B
Kata - Mlađi kadeti A
419
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
169
0
LEON VLADIĆ (POLET)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
419
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
373
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
171
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
171
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
171
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
373
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. LUKA ŠTURLIĆ, Polet
Kata - Mlađi kadeti B
372
0
MIHOVIL KORČANIN (KKZGB)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
372
0
MIHOVIL KORČANIN (KKZGB)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
436
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
473
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
439
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
439
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
Medalists
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LOVRE GRUBIŠIĆ, CROATIA
3. ROKO ČULJAK, SAMOBOR