Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DİSCİPLİNE
KUMITE
KATA
All
DİSPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA KODRNJA
ALFA
CIC-M (6,7 g.) -26
3
3
0
0
0
2.
PETAR SILOVSKI
BUSHIDO
CIC-M (6,7 g.) +26
2
2
0
0
0
3.
MARKO ŠANČIĆ
STIJENA
CIC-M (6,7 g.) -26
3
2
0
0
0
4.
DAVID DUŽIĆ
Tigar Sisak
CIC-M (6,7 g.) -26
2
1
0
0
0
5.
NATKO ĆUK CAVRIĆ
Tigar Sisak
CIC-M (6,7 g.) -26
2
1
0
0
0
6.
ŠIMUN HODAK
JASTREB
CIC-M (6,7 g.) +26
2
1
0
0
0
7.
TIN BANOVIĆ
Tigar Sisak
CIC-M (6,7 g.) -26
3
1
0
0
0
8.
FILIP STOJKOVIĆ
JASTREB
CIC-M (6,7 g.) -26
2
0
0
0
0
9.
ANDREI DOLIĆ
Tigar Sisak
CIC-M (6,7 g.) +26
1
0
0
0
0
10.
BARTOL KOVAČEVIĆ
Tigar Sisak
CIC-M (6,7 g.) +26
1
0
0
0
0
11.
MARKO JEVAK
ALFA
CIC-M (6,7 g.) -26
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VITA KAJTNA
STUDENT
CIC-Ž (6,7 g.) -24
2
2
0
0
0
2.
ROZA JELČIĆ
Tigar Sisak
CIC-Ž (6,7 g.) +24
1
1
0
0
0
3.
KARMEN SUČIĆ
DRNIŠ
CIC-Ž (6,7 g.) +24
1
0
0
0
0
4.
LUCIJA FERČIĆ
Tigar Sisak
CIC-Ž (6,7 g.) -24
1
0
0
0
0
5.
SARA STOJAKOVIĆ
Tigar Sisak
CIC-Ž (6,7 g.) -24
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TOMISLAV ČORDAŠEV
Karlovac 1969
MUČ-M (8,9 g.) -30
3
3
0
0
0
2.
DINO ČULJEVIĆ
Hercegovina-Zagreb
MUČ-M (8,9 g.) -26
2
2
0
0
0
3.
MARJANOVIĆ NIKOLA
ALFA
MUČ-M (8,9 g.) -34
2
2
0
0
0
4.
FILIP HRŠAK
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MUČ-M (8,9 g.) +38
1
1
0
0
0
5.
SVEN LESKOVAR
Hercegovina-Zagreb
MUČ-M (8,9 g.) -30
3
2
0
0
0
6.
BORNA JAN FEGES
IPON ZAGREB
MUČ-M (8,9 g.) -26
2
1
0
0
0
7.
JAKOV UDOVČIĆ
SAMOBOR
MUČ-M (8,9 g.) -34
2
1
0
0
0
8.
LUKA IDŽANOVIĆ
Tempo
MUČ-M (8,9 g.) -30
2
1
0
0
0
9.
LUKA ZVONAR
LOTOS ZAGREB
MUČ-M (8,9 g.) -30
2
1
0
0
0
10.
MARKO VATAVUK
DRNIŠ
MUČ-M (8,9 g.) -26
2
1
0
0
0
11.
ROKO PALAJSA
Karlovac 1969
MUČ-M (8,9 g.) -26
2
1
0
0
0
12.
TIN IVANKOVIĆ
VELIKA GORICA
MUČ-M (8,9 g.) +38
2
1
0
0
0
13.
FILIP VLAIĆ
DRNIŠ
MUČ-M (8,9 g.) -30
2
0
0
0
0
14.
ANTE PRIMORAC
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MUČ-M (8,9 g.) -26
1
0
0
0
0
15.
ČERNI LUKA
ALFA
MUČ-M (8,9 g.) -26
1
0
0
0
0
16.
DAVID SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MUČ-M (8,9 g.) -30
1
0
0
0
0
17.
DINO VUČKOVIĆ
LOTOS ZAGREB
MUČ-M (8,9 g.) -30
1
0
0
0
0
18.
MARKO KODRNJA
ALFA
MUČ-M (8,9 g.) -34
1
0
0
0
0
19.
MARKO VOLENIK
STIJENA
MUČ-M (8,9 g.) -34
1
0
0
0
0
20.
VITALI IVAN STOJKOVIĆ
JASTREB
MUČ-M (8,9 g.) +38
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORA VALENTIĆ
Mladost
MUČ-Ž (8,9 g.) -28
3
3
0
0
0
2.
PAULA PANIĆ
IPON ZAGREB
MUČ-Ž (8,9 g.) -32
2
2
0
0
0
3.
CARLA VIDOVIĆ
Hercegovina-Zagreb
MUČ-Ž (8,9 g.) +36
1
1
0
0
0
4.
UNA FLEKOVIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MUČ-Ž (8,9 g.) -36
1
1
0
0
0
5.
ANA BAĐUN
Tempo
MUČ-Ž (8,9 g.) -32
3
2
0
0
0
6.
TINA OKOVIĆ
Mladost
MUČ-Ž (8,9 g.) -28
3
2
0
0
0
7.
ERIKA TURKOVIĆ
SPORTSLIFE
MUČ-Ž (8,9 g.) -32
2
1
0
0
0
8.
KARLA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
MUČ-Ž (8,9 g.) -28
2
1
0
0
0
9.
MARTA ROŽANKOVIĆ
Tigar Sisak
MUČ-Ž (8,9 g.) +36
2
1
0
0
0
10.
MIA ČUNČIĆ
VELIKA GORICA
MUČ-Ž (8,9 g.) -28
2
1
0
0
0
11.
NIKA ČABAJ
SAMOBOR
MUČ-Ž (8,9 g.) -36
2
1
0
0
0
12.
NINA CVIJANOVIĆ
Mladost
MUČ-Ž (8,9 g.) -32
2
1
0
0
0
13.
DORA KERKEZ
Kondura Sisak
MUČ-Ž (8,9 g.) -28
3
1
0
0
0
14.
NIKA BRNJANEC
STUDENT
MUČ-Ž (8,9 g.) -32
2
0
0
0
0
15.
NIKA BUDINSKI
VELIKA GORICA
MUČ-Ž (8,9 g.) -28
2
0
0
0
0
16.
ANA VUKSAN
JASTREB
MUČ-Ž (8,9 g.) +36
1
0
0
0
0
17.
LUCIJA LOJIĆ
DRNIŠ
MUČ-Ž (8,9 g.) -36
1
0
0
0
0
18.
MAJA VUKELIĆ
TUŠKANAC
MUČ-Ž (8,9 g.) -32
1
0
0
0
0
19.
VITA KAJTNA
STUDENT
MUČ-Ž (8,9 g.) -28
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BARTOL KADIĆ
LOTOS ZAGREB
UČ-M (10,11 g.) -42
4
4
0
0
0
2.
ERIK ĐULA
IVANEC
UČ-M (10,11 g.) -38
4
4
0
0
0
3.
LOVRO MASLOV
IPON ZAGREB
UČ-M (10,11 g.) -34
4
4
0
0
0
4.
FILIP MABIĆ
IPON ZAGREB
UČ-M (10,11 g.) -30
3
3
0
0
0
5.
NOA BANČIĆ
KLENOVNIK
UČ-M (10,11 g.) -46
2
2
0
0
0
6.
LUKA PIŠONIĆ
KK 10. DAN
UČ-M (10,11 g.) -34
4
3
0
0
0
7.
MIHAEL POTOČKI
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -34
4
3
0
0
0
8.
SVEN TUŠKAN
Hercegovina-Zagreb
UČ-M (10,11 g.) -38
4
3
0
0
0
9.
DAVID LOVRINOVIĆ
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -38
3
2
0
0
0
10.
FILIP KOMARICA
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M (10,11 g.) -30
3
2
0
0
0
11.
IVANO PENEZIĆ
LOTOS ZAGREB
UČ-M (10,11 g.) -34
3
2
0
0
0
12.
LEON BURŠIĆ
OPATIJA
UČ-M (10,11 g.) -42
3
2
0
0
0
13.
NIKOLA HUZJAK
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -42
3
2
0
0
0
14.
TOMISLAV ČORDAŠEV
Karlovac 1969
UČ-M (10,11 g.) -30
3
2
0
0
0
15.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
UČ-M (10,11 g.) -34
4
2
0
0
0
16.
MATEJ BOŽIĆ
KK 10. DAN
UČ-M (10,11 g.) -42
4
2
0
0
0
17.
JAN MLINAC
STIJENA
UČ-M (10,11 g.) -46
2
1
0
0
0
18.
KARLO PANIĆ
IPON ZAGREB
UČ-M (10,11 g.) -38
2
1
0
0
0
19.
MATEJ ČARAKOVAC
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -42
2
1
0
0
0
20.
VITO HULINA
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -30
2
1
0
0
0
21.
ANDRO VUKOVIĆ
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -38
3
1
0
0
0
22.
FILIP MARINOVIĆ
Hercegovina-Zagreb
UČ-M (10,11 g.) -34
3
1
0
0
0
23.
LUKA KOS
SAMOBOR
UČ-M (10,11 g.) -42
3
1
0
0
0
24.
MARKO VRDOLJAK
LOTOS ZAGREB
UČ-M (10,11 g.) -34
3
1
0
0
0
25.
ŠIMUN SOKOL
ALFA
UČ-M (10,11 g.) -38
3
1
0
0
0
26.
TIN SVINJARIĆ
Bregana
UČ-M (10,11 g.) -30
3
1
0
0
0
27.
DAVID FILIPOVIC
IPON ZAGREB
UČ-M (10,11 g.) -42
2
0
0
0
0
28.
FILIP ŠVIGLIN
ALFA
UČ-M (10,11 g.) -38
2
0
0
0
0
29.
MARKO VOLENIK
STIJENA
UČ-M (10,11 g.) -34
2
0
0
0
0
30.
NIKOLA SUŠA
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -38
2
0
0
0
0
31.
SVEN LESKOVAR
Hercegovina-Zagreb
UČ-M (10,11 g.) -30
2
0
0
0
0
32.
ADEM KEKIĆ
KK SISAK
UČ-M (10,11 g.) -30
1
0
0
0
0
33.
DAVID SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M (10,11 g.) -30
1
0
0
0
0
34.
DOMAGOJ ŠPREM
OPATIJA
UČ-M (10,11 g.) -34
1
0
0
0
0
35.
FILIP ŽUČKO
Bregana
UČ-M (10,11 g.) -38
1
0
0
0
0
36.
KARLO BUKVIĆ
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -42
1
0
0
0
0
37.
LUKA LUKAČIĆ
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -42
1
0
0
0
0
38.
MARJANOVIĆ NIKOLA
ALFA
UČ-M (10,11 g.) -34
1
0
0
0
0
39.
MARKO KODRNJA
ALFA
UČ-M (10,11 g.) -34
1
0
0
0
0
40.
MIHAEL MUCIĆ
TRNJE
UČ-M (10,11 g.) -46
1
0
0
0
0
41.
NIKO TOMLJANOVIĆ
SAMOBOR
UČ-M (10,11 g.) -34
1
0
0
0
0
42.
NIKOLA LJUTIĆ
SPORTSLIFE
UČ-M (10,11 g.) -42
1
0
0
0
0
43.
NOEL JEROMIĆ
VELIKA GORICA
UČ-M (10,11 g.) -46
1
0
0
0
0
44.
TOMO SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M (10,11 g.) -34
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA ROGOVIĆ
OPATIJA
UČ-Ž (10,11 g.) -36
4
4
0
0
0
2.
EMA JUKIĆ
VELIKA GORICA
UČ-Ž (10,11 g.) -32
3
3
0
0
0
3.
IVA KATALENAC
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-Ž (10,11 g.) +44
3
3
0
0
0
4.
KATJA BRAICA
VELIKA GORICA
UČ-Ž (10,11 g.) -44
2
2
0
0
0
5.
RAFAELA RUMENJAK
IPON ZAGREB
UČ-Ž (10,11 g.) -40
2
2
0
0
0
6.
PAULA PANIĆ
IPON ZAGREB
UČ-Ž (10,11 g.) -32
4
3
0
0
0
7.
TONJA ZRNIĆ
STUDENT
UČ-Ž (10,11 g.) -36
4
3
0
0
0
8.
ELIANA BELJO
BUSHIDO
UČ-Ž (10,11 g.) -44
3
2
0
0
0
9.
KORINA KLARIĆ
Tigar Sisak
UČ-Ž (10,11 g.) -40
3
2
0
0
0
10.
MARTA DŽELALIJA
DRNIŠ
UČ-Ž (10,11 g.) -44
3
2
0
0
0
11.
MATEA KORDIĆ
VELIKA GORICA
UČ-Ž (10,11 g.) -36
3
2
0
0
0
12.
NIKA ZORKO
Bregana
UČ-Ž (10,11 g.) -32
3
2
0
0
0
13.
TONI MEĐIĆ
BUSHIDO
UČ-Ž (10,11 g.) -36
3
2
0
0
0
14.
VITA KUČAN
VELIKA GORICA
UČ-Ž (10,11 g.) -32
3
2
0
0
0
15.
EMA FILKOVIĆ
VELIKA GORICA
UČ-Ž (10,11 g.) +44
2
1
0
0
0
16.
JANA REDŽIĆ
OPATIJA
UČ-Ž (10,11 g.) -40
2
1
0
0
0
17.
KIARA SUMPOR
Tempo
UČ-Ž (10,11 g.) +44
2
1
0
0
0
18.
LEA GRGUREVIĆ
KK 10. DAN
UČ-Ž (10,11 g.) -32
2
1
0
0
0
19.
LUCIJA ŠEGAVIĆ
Karlovac 1969
UČ-Ž (10,11 g.) +44
2
1
0
0
0
20.
MARTA FILIPOVIĆ
KAPTOL
UČ-Ž (10,11 g.) -44
2
1
0
0
0
21.
VIDA KANGRGA
KK 10. DAN
UČ-Ž (10,11 g.) -32
2
1
0
0
0
22.
LORENA RADIĆ
KK 10. DAN
UČ-Ž (10,11 g.) -36
3
1
0
0
0
23.
MARA GUSIĆ
VELIKA GORICA
UČ-Ž (10,11 g.) -32
3
1
0
0
0
24.
NIKA MIROSAVLJEVIĆ
VELIKA GORICA
UČ-Ž (10,11 g.) -36
3
1
0
0
0
25.
EMILIJA MUSTAFIĆ
Bregana
UČ-Ž (10,11 g.) -40
2
0
0
0
0
26.
FRANKA HORVAT
KAPTOL
UČ-Ž (10,11 g.) -36
2
0
0
0
0
27.
KATJA MILAŠIN
ALFA
UČ-Ž (10,11 g.) -44
2
0
0
0
0
28.
MATEA STRUGAR
ALFA
UČ-Ž (10,11 g.) -32
2
0
0
0
0
29.
STEFANI JULARIĆ
Mladost
UČ-Ž (10,11 g.) -36
2
0
0
0
0
30.
UNA CVIJANOVIĆ
Mladost
UČ-Ž (10,11 g.) -32
2
0
0
0
0
31.
VIKTORIJA PERIĆ
ALFA
UČ-Ž (10,11 g.) +44
2
0
0
0
0
32.
DORA HERNAUT
Tempo
UČ-Ž (10,11 g.) -44
1
0
0
0
0
33.
ERIKA TURKOVIĆ
SPORTSLIFE
UČ-Ž (10,11 g.) -32
1
0
0
0
0
34.
HELENA BAŠIĆ
JASTREB
UČ-Ž (10,11 g.) -36
1
0
0
0
0
35.
KATARINA POŠTA
Tempo
UČ-Ž (10,11 g.) -44
1
0
0
0
0
36.
MARTINA SALOPEK
Tempo
UČ-Ž (10,11 g.) -32
1
0
0
0
0
37.
MIA LOVREKOVIĆ
Bregana
UČ-Ž (10,11 g.) +44
1
0
0
0
0
38.
TEA KAVAN GREGURIC
IPON ZAGREB
UČ-Ž (10,11 g.) -36
1
0
0
0
0
39.
TINA KOS
Bregana
UČ-Ž (10,11 g.) -40
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LOVRO MASLOV
IPON ZAGREB
MKAD-M (12,13 g.) -36
3
3
0
0
0
2.
LUKA TAČKOVIĆ
VELIKA GORICA
MKAD-M (12,13 g.) -41
3
3
0
0
0
3.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
MKAD-M (12,13 g.) -57
3
3
0
0
0
4.
DOMINIK ŠONJE
LOTOS ZAGREB
MKAD-M (12,13 g.) -45
2
2
0
0
0
5.
EMANUEL BAĐUN
Tempo
MKAD-M (12,13 g.) -52
2
2
0
0
0
6.
MATEJ VUKOVIĆ
VELIKA GORICA
MKAD-M (12,13 g.) -48
2
2
0
0
0
7.
TONI ČUTURA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M (12,13 g.) +57
2
2
0
0
0
8.
AXEL DUBRAVČIĆ
KAPTOL
MKAD-M (12,13 g.) +57
3
2
0
0
0
9.
BORNA ŠUNJIĆ
SAMOBOR
MKAD-M (12,13 g.) -45
3
2
0
0
0
10.
FILIP MABIĆ
IPON ZAGREB
MKAD-M (12,13 g.) -36
3
2
0
0
0
11.
KARLO PANIĆ
IPON ZAGREB
MKAD-M (12,13 g.) -41
3
2
0
0
0
12.
LEON BURŠIĆ
OPATIJA
MKAD-M (12,13 g.) -41
3
2
0
0
0
13.
MARKO KOVAČEVIĆ
JASTREB
MKAD-M (12,13 g.) +57
3
2
0
0
0
14.
ROKO CIRNSKI
SAMOBOR
MKAD-M (12,13 g.) -41
3
2
0
0
0
15.
SVEN SPAHIJA
Karlovac 1969
MKAD-M (12,13 g.) -52
3
2
0
0
0
16.
ANTONIO KOPLJAR
STIJENA
MKAD-M (12,13 g.) -57
2
1
0
0
0
17.
FILIP KAURIN
VELIKA GORICA
MKAD-M (12,13 g.) -45
2
1
0
0
0
18.
IVAN GARAJ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M (12,13 g.) -57
2
1
0
0
0
19.
JAKOV KUPINA
JASTREB
MKAD-M (12,13 g.) -57
2
1
0
0
0
20.
MIHAEL POTOČKI
VELIKA GORICA
MKAD-M (12,13 g.) -36
2
1
0
0
0
21.
MIŠEL PAĐAN
JASTREB
MKAD-M (12,13 g.) -48
2
1
0
0
0
22.
NIKOLA HUZJAK
VELIKA GORICA
MKAD-M (12,13 g.) -45
2
1
0
0
0
23.
PAVAO CIBAN
JASTREB
MKAD-M (12,13 g.) -52
2
1
0
0
0
24.
NIKOLA LJUTIĆ
SPORTSLIFE
MKAD-M (12,13 g.) -41
3
1
0
0
0
25.
BRUNO ŠPILEK
OMEGA
MKAD-M (12,13 g.) +57
2
0
0
0
0
26.
FILIP CVETKO
KK KIK
MKAD-M (12,13 g.) -57
2
0
0
0
0
27.
HRVOJE ŠULEK
SUSEDGRAD
MKAD-M (12,13 g.) -41
2
0
0
0
0
28.
LOVRO VUJIĆ
Tigar Sisak
MKAD-M (12,13 g.) -52
2
0
0
0
0
29.
MARTIN SERDAR
SPORTSLIFE
MKAD-M (12,13 g.) -45
2
0
0
0
0
30.
MATEJ GORIĆ
KK KIK
MKAD-M (12,13 g.) -36
2
0
0
0
0
31.
ADRIAN STANČIĆ
KLENOVNIK
MKAD-M (12,13 g.) -45
1
0
0
0
0
32.
ANDRO DESPOT
Karlovac 1969
MKAD-M (12,13 g.) -52
1
0
0
0
0
33.
DOMAGOJ ŠPREM
OPATIJA
MKAD-M (12,13 g.) -36
1
0
0
0
0
34.
ERIK ĐULA
IVANEC
MKAD-M (12,13 g.) -41
1
0
0
0
0
35.
JAKOV ŠIMUNIĆ
SUSEDGRAD
MKAD-M (12,13 g.) -36
1
0
0
0
0
36.
KARLO DŽAJKIĆ
FOKUS
MKAD-M (12,13 g.) -41
1
0
0
0
0
37.
LEON ŠANČIĆ
STIJENA
MKAD-M (12,13 g.) -48
1
0
0
0
0
38.
MATIJA VOLENIK
STIJENA
MKAD-M (12,13 g.) -41
1
0
0
0
0
39.
PATRIK JEDNAR
SAMOBOR
MKAD-M (12,13 g.) -57
1
0
0
0
0
40.
SVEN SLAVULJ
STIJENA
MKAD-M (12,13 g.) -48
1
0
0
0
0
41.
VID KRALJ RADULOVIĆ
SAMOBOR
MKAD-M (12,13 g.) +57
1
0
0
0
0
42.
ZORAN ZORIĆ
"CENTAR" VELIKA GORICA
MKAD-M (12,13 g.) +57
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEA SGARDELLI - LJATIFI
ZAMET
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
4
4
0
0
0
2.
DOROTEA IVANČIĆ
SPORTSLIFE
MKAD-Ž (12,13 g.) -45
3
3
0
0
0
3.
IVA KATALENAC
KK KTC KRIŽEVCI
MKAD-Ž (12,13 g.) -50
3
3
0
0
0
4.
MIA ČAČKO
KK 10. DAN
MKAD-Ž (12,13 g.) -55
3
3
0
0
0
5.
ELENA HOXHAJ
KK 10. DAN
MKAD-Ž (12,13 g.) +55
2
2
0
0
0
6.
LUCIJA KIRINIĆ
VELIKA GORICA
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
4
3
0
0
0
7.
ANA TERIHAJ
SAMOBOR
MKAD-Ž (12,13 g.) -50
3
2
0
0
0
8.
EMA JUKIĆ
VELIKA GORICA
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
3
2
0
0
0
9.
LANA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
MKAD-Ž (12,13 g.) -55
3
2
0
0
0
10.
LUCIJA ŠEGAVIĆ
Karlovac 1969
MKAD-Ž (12,13 g.) -50
3
2
0
0
0
11.
MIA FAUKOVIĆ
SAMOBOR
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
3
2
0
0
0
12.
RAFAELA RUMENJAK
IPON ZAGREB
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
4
2
0
0
0
13.
DORA KRANJČEC
Karlovac 1969
MKAD-Ž (12,13 g.) -50
2
1
0
0
0
14.
DORA PETRA LJUBIČIĆ
KK Stenjevec
MKAD-Ž (12,13 g.) -55
2
1
0
0
0
15.
KAREN MABEL MARČETA
STIJENA
MKAD-Ž (12,13 g.) +55
2
1
0
0
0
16.
KATARINA SKENDEROVIĆ
STUDENT
MKAD-Ž (12,13 g.) -45
2
1
0
0
0
17.
LANA PAVLAKOVIĆ
IVANEC
MKAD-Ž (12,13 g.) +55
2
1
0
0
0
18.
LEA GRGUREVIĆ
KK 10. DAN
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
2
1
0
0
0
19.
MARTA FILIPOVIĆ
KAPTOL
MKAD-Ž (12,13 g.) -45
2
1
0
0
0
20.
TINA LUKAČIĆ
FOKUS
MKAD-Ž (12,13 g.) -55
2
1
0
0
0
21.
JANA REDŽIĆ
OPATIJA
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
3
1
0
0
0
22.
BRUNA TADIĆ
STUDENT
MKAD-Ž (12,13 g.) -45
2
0
0
0
0
23.
EVA HERNAUT
Tempo
MKAD-Ž (12,13 g.) -55
2
0
0
0
0
24.
LANA ROGOVIĆ
OPATIJA
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
2
0
0
0
0
25.
LARISA LUGOMER
KK KTC KRIŽEVCI
MKAD-Ž (12,13 g.) -50
2
0
0
0
0
26.
LORENA RADIĆ
KK 10. DAN
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
2
0
0
0
0
27.
MARINA JANKOVIĆ
SUSEDGRAD
MKAD-Ž (12,13 g.) -50
2
0
0
0
0
28.
NIKOL SEVEREC
SAMOBOR
MKAD-Ž (12,13 g.) -55
2
0
0
0
0
29.
ANAMARIJA LOJEN
KK 10. DAN
MKAD-Ž (12,13 g.) +55
1
0
0
0
0
30.
EMA FILKOVIĆ
VELIKA GORICA
MKAD-Ž (12,13 g.) -50
1
0
0
0
0
31.
IVONA SAMBOL
ALFA
MKAD-Ž (12,13 g.) +55
1
0
0
0
0
32.
KATJA BRAICA
VELIKA GORICA
MKAD-Ž (12,13 g.) -45
1
0
0
0
0
33.
TONJA ZRNIĆ
STUDENT
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
1
0
0
0
0
34.
VIDA KANGRGA
KK 10. DAN
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
1
0
0
0
0
35.
VITA KUČAN
VELIKA GORICA
MKAD-Ž (12,13 g.) -40
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DARIO SZEL
SAMOBOR
KAD-M (14,15 g.) -63
3
3
0
0
0
2.
DARIO GLUHINIĆ
STIJENA
KAD-M (14,15 g.) +70
3
3
0
0
0
3.
STIPE RUKAVINA
JASTREB
KAD-M (14,15 g.) -57
3
3
0
0
0
4.
DINO ŠIMUNEC
SAMOBOR
KAD-M (14,15 g.) -70
2
2
0
0
0
5.
MATEJ VUKOVIĆ
VELIKA GORICA
KAD-M (14,15 g.) -52
2
2
0
0
0
6.
BENJAMIN JOSIP SZABO
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KAD-M (14,15 g.) -57
2
1
0
0
0
7.
BORNA STANIĆ
Bregana
KAD-M (14,15 g.) -63
2
1
0
0
0
8.
DOMINIK DŽAJKIĆ
FOKUS
KAD-M (14,15 g.) -57
2
1
0
0
0
9.
IVAN IVELJ
VELIKA GORICA
KAD-M (14,15 g.) -52
2
1
0
0
0
10.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
KAD-M (14,15 g.) -70
2
1
0
0
0
11.
LEO LAZAR
TAD RIJEKA
KAD-M (14,15 g.) +70
2
1
0
0
0
12.
LOVRO LENAC
ZAMET
KAD-M (14,15 g.) -70
2
1
0
0
0
13.
MARKO VRHOVSKI
STIJENA
KAD-M (14,15 g.) -63
2
1
0
0
0
14.
PETAR STANIĆ
Bregana
KAD-M (14,15 g.) -63
2
1
0
0
0
15.
ROKO DUMBOVIĆ
Tigar Sisak
KAD-M (14,15 g.) -52
2
1
0
0
0
16.
TONI BOTICA
Princ
KAD-M (14,15 g.) +70
2
1
0
0
0
17.
DARIO GRUDEN
Tempo
KAD-M (14,15 g.) -63
3
1
0
0
0
18.
ANTONIO KOPLJAR
STIJENA
KAD-M (14,15 g.) -57
2
0
0
0
0
19.
MARIN ĆOSIĆ
"CENTAR" VELIKA GORICA
KAD-M (14,15 g.) +70
2
0
0
0
0
20.
AXEL DUBRAVČIĆ
KAPTOL
KAD-M (14,15 g.) -70
1
0
0
0
0
21.
LEON DRAGOVIĆ
ALFA
KAD-M (14,15 g.) -63
1
0
0
0
0
22.
LUKA TOMLJANOVIĆ
TUŠKANAC
KAD-M (14,15 g.) -70
1
0
0
0
0
23.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
KAD-M (14,15 g.) -57
1
0
0
0
0
24.
PETAR ŽUČKO
Bregana
KAD-M (14,15 g.) -63
1
0
0
0
0
25.
RONALD JAHAJ
Princ
KAD-M (14,15 g.) +70
1
0
0
0
0
26.
SAŠA SLADOJEVIĆ
KK Stenjevec
KAD-M (14,15 g.) -52
1
0
0
0
0
27.
VITO JURIĆ
VELIKA GORICA
KAD-M (14,15 g.) -52
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA LISAC
Delta
KAD-Ž (14,15 g.) +54
4
4
0
0
0
2.
MIA ČAČKO
KK 10. DAN
KAD-Ž (14,15 g.) -54
3
3
0
0
0
3.
IRIS KOVAČ
TUŠKANAC
KAD-Ž (14,15 g.) +54
4
3
0
0
0
4.
KARLA ŠANČIĆ
STIJENA
KAD-Ž (14,15 g.) -54
4
3
0
0
0
5.
NIKOLINA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
KAD-Ž (14,15 g.) +54
4
3
0
0
0
6.
ELENA HOXHAJ
KK 10. DAN
KAD-Ž (14,15 g.) +54
3
2
0
0
0
7.
TONKA MIJALJEVIĆ
ZAMET
KAD-Ž (14,15 g.) -54
3
2
0
0
0
8.
KATJA KNEŽEVIĆ
OPATIJA
KAD-Ž (14,15 g.) -54
4
2
0
0
0
9.
SARA BENIĆ
ALFA
KAD-Ž (14,15 g.) +54
4
2
0
0
0
10.
DORA ŽUGČIĆ
TUŠKANAC
KAD-Ž (14,15 g.) +54
2
1
0
0
0
11.
EMA NOVAK
VELIKA GORICA
KAD-Ž (14,15 g.) -54
2
1
0
0
0
12.
ANAMARIJA LOJEN
KK 10. DAN
KAD-Ž (14,15 g.) +54
3
1
0
0
0
13.
ENA GROZDIĆ
OPATIJA
KAD-Ž (14,15 g.) -54
3
1
0
0
0
14.
ANAMARIJA RAVLIĆ
TUŠKANAC
KAD-Ž (14,15 g.) +54
2
0
0
0
0
15.
DORA PETRA LJUBIČIĆ
KK Stenjevec
KAD-Ž (14,15 g.) -54
2
0
0
0
0
16.
PETRA MARTINJAK
STIJENA
KAD-Ž (14,15 g.) +54
2
0
0
0
0
17.
DOROTEA MILAŠIN
ALFA
KAD-Ž (14,15 g.) -54
1
0
0
0
0
18.
IVONA SAMBOL
ALFA
KAD-Ž (14,15 g.) +54
1
0
0
0
0
19.
LARISA LUGOMER
KK KTC KRIŽEVCI
KAD-Ž (14,15 g.) -54
1
0
0
0
0
20.
MATEA BAŠIĆ
KK SISAK
KAD-Ž (14,15 g.) +54
1
0
0
0
0
21.
NIKOLINA ŠPILEK
OMEGA
KAD-Ž (14,15 g.) +54
1
0
0
0
0
22.
NIKOLINA RAGUŽ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
KAD-Ž (14,15 g.) -54
1
0
0
0
0
23.
NIKOLINA BUNČIĆ
"CENTAR" VELIKA GORICA
KAD-Ž (14,15 g.) +54
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DARIO GLUHINIĆ
STIJENA
JUN-M (16,17 g.) +76
2
2
0
0
0
2.
DINO ŠIMUNEC
SAMOBOR
JUN-M (16,17 g.) -68
2
2
0
0
0
3.
JAKOV FEMBER
SAMOBOR
JUN-M (16,17 g.) -55
2
2
0
0
0
4.
MATEJ BRAJE
JASTREB
JUN-M (16,17 g.) -61
2
2
0
0
0
5.
LEO LAZAR
TAD RIJEKA
JUN-M (16,17 g.) -76, JUN-M (16,17 g.) +76
3
2
0
0
0
6.
LUKA TOMLJANOVIĆ
TUŠKANAC
JUN-M (16,17 g.) -68
3
2
0
0
0
7.
LEON TOMLJANOVIĆ
TUŠKANAC
JUN-M (16,17 g.) -76
2
1
0
0
0
8.
LEON DRAGOVIĆ
ALFA
JUN-M (16,17 g.) -61
2
1
0
0
0
9.
LOVRO LENAC
ZAMET
JUN-M (16,17 g.) -68
2
1
0
0
0
10.
DARIO SZEL
SAMOBOR
JUN-M (16,17 g.) -68
2
0
0
0
0
11.
BENJAMIN JOSIP SZABO
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
JUN-M (16,17 g.) -55
1
0
0
0
0
12.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
JUN-M (16,17 g.) -61
1
0
0
0
0
13.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
JUN-M (16,17 g.) -68
1
0
0
0
0
14.
KARLO VOLARIĆ
JASTREB
JUN-M (16,17 g.) +76
1
0
0
0
0
15.
LEON GOLJAK
KK 10. DAN
JUN-M (16,17 g.) -76
1
0
0
0
0
16.
MARIN ĆOSIĆ
"CENTAR" VELIKA GORICA
JUN-M (16,17 g.) +76
1
0
0
0
0
17.
MARKO VRHOVSKI
STIJENA
JUN-M (16,17 g.) -61
1
0
0
0
0
18.
SAŠA SLADOJEVIĆ
KK Stenjevec
JUN-M (16,17 g.) -55
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIHANA ŠULEK
SUSEDGRAD
JUN-Ž (16,17 g.) -53
3
3
0
0
0
2.
LAURA LISAC
Delta
JUN-Ž (16,17 g.) -59
2
2
0
0
0
3.
LARA WEISMANN
Bregana
JUN-Ž (16,17 g.) -48
1
1
0
0
0
4.
MIA GRETA ZORKO
STIJENA
JUN-Ž (16,17 g.) +59
1
1
0
0
0
5.
EMA KARDAŠ
Tigar Sisak
JUN-Ž (16,17 g.) -59
3
2
0
0
0
6.
GABRIELA ŠOLJIĆ
"CENTAR" VELIKA GORICA
JUN-Ž (16,17 g.) -53
2
1
0
0
0
7.
KATJA KNEŽEVIĆ
OPATIJA
JUN-Ž (16,17 g.) -53
2
1
0
0
0
8.
LUNA WEISMANN
Bregana
JUN-Ž (16,17 g.) -59
2
1
0
0
0
9.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
JUN-Ž (16,17 g.) -59
2
1
0
0
0
10.
TONKA MIJALJEVIĆ
ZAMET
JUN-Ž (16,17 g.) -53
2
1
0
0
0
11.
KARLA ŠANČIĆ
STIJENA
JUN-Ž (16,17 g.) -53
2
0
0
0
0
12.
PETRA MARTINJAK
STIJENA
JUN-Ž (16,17 g.) -59
2
0
0
0
0
13.
DOROTEA MILAŠIN
ALFA
JUN-Ž (16,17 g.) -48
1
0
0
0
0
14.
ENA GROZDIĆ
OPATIJA
JUN-Ž (16,17 g.) -53
1
0
0
0
0
15.
LUCIJA HODAK
JASTREB
JUN-Ž (16,17 g.) +59
1
0
0
0
0
16.
SARA BENIĆ
ALFA
JUN-Ž (16,17 g.) -59
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
1
5
1.
2.
ALFA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
4.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
5.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
6.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
7.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
2
0
0
2.
3.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
ALFA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
6.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
7.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
2
0
7.
8.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
10.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
11.
LOTOS ZAGREB
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
12.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
13.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
14.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
15.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
16.
KAPTOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
17.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
18.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
19.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
2
1
8
2.
3.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
LOTOS ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
6.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
10.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
11.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
12.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
13.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
14.
Bregana
0
1.
0
1.
0
0
0
2
14.
15.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
KAPTOL
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
19.
TRNJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
20.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
21.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
22.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
23.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
24.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
25.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
26.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
2
1
5
1.
2.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
2
0
0
2.
3.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
LOTOS ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
8.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
9.
Tempo
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
10.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
11.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
3
2
11.
12.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
0
2
2
12.
13.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
1
3
13.
14.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
0
1
3
13.
15.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
16.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
17.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
18.
KAPTOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
18.
19.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
20.
FOKUS
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
21.
KK Stenjevec
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
22.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
23.
SUSEDGRAD
0
1.
0
1.
0
0
0
1
19.
24.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
25.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
26.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
27.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
2
1
0
1.
2.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
1
0
3
3.
4.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
Delta
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
2
0
7.
8.
Bregana
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
FOKUS
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
TAD RIJEKA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
11.
Princ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
11.
12.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
0
2
11.
13.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
2
11.
14.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
15.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
16.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
17.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
18.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
19.
KAPTOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
20.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
21.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
22.
KK Stenjevec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
23.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
24.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
25.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
3.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
TAD RIJEKA
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
Bregana
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
6.
Delta
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
SUSEDGRAD
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
2
0
8.
9.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
2
0
8.
10.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
11.
KK Stenjevec
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
12.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
11.
13.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
2
13.
14.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
15.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
16.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
17.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
18.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
14.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
5
3
17
1.
2.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
5
2
3
2.
3.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
4
6
3
3.
4.
STIJENA
0
1.
0
1.
0
3
4
6
4.
5.
KK 10. DAN
0
1.
0
1.
0
3
0
3
5.
6.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
3
0
1
6.
7.
JASTREB
0
1.
0
1.
0
2
4
5
7.
8.
ALFA
0
1.
0
1.
0
2
2
2
8.
9.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
2
1
1
9.
10.
LOTOS ZAGREB
0
1.
0
1.
0
2
1
1
9.
11.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
2
1
0
11.
12.
Delta
0
1.
0
1.
0
2
0
0
12.
13.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
7
6
13.
14.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
3
5
14.
15.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
1
2
0
15.
16.
TAD RIJEKA
0
1.
0
1.
0
1
2
0
15.
17.
Bregana
0
1.
0
1.
0
1
1
4
17.
18.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
1
1
4
17.
19.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
3
19.
20.
Tempo
0
1.
0
1.
0
1
1
2
20.
21.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
1
1
1
21.
22.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
1
1
21.
23.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
1
0
23.
24.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
1
0
4
24.
25.
SPORTSLIFE
0
1.
0
1.
0
1
0
1
25.
26.
SUSEDGRAD
0
1.
0
1.
0
1
0
1
25.
27.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
1
0
0
27.
28.
TUŠKANAC
0
1.
0
1.
0
0
2
2
28.
29.
"CENTAR" VELIKA GORICA
0
1.
0
1.
0
0
1
1
29.
30.
FOKUS
0
1.
0
1.
0
0
1
1
29.
31.
KK Stenjevec
0
1.
0
1.
0
0
1
1
29.
32.
KAPTOL
0
1.
0
1.
0
0
0
3
32.
33.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
2
33.
34.
Princ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
33.
35.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
35.
36.
TRNJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
35.
37.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
37.
38.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
37.
39.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
37.
40.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
37.