Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
0
116
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
502
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
116
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
210
LOVRO MASLOV (KK IPON)
79
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
248
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
212
FILIP MABIĆ (KK IPON)
116
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
210
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
248
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
212
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
210
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
248
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
212
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
79
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
309
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
219
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
500
0
HUSEIN TOMIĆ (KSTK-A)
219
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
29
0
KENAN ŠILJAK (TRAVNIK)
309
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
30
0
NEDIM KOPČIĆ (TRAVNIK)
346
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
364
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
101
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
219
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
29
0
KENAN ŠILJAK (TRAVNIK)
346
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
101
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
29
0
KENAN ŠILJAK (TRAVNIK)
101
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
346
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
364
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
Osvajači medalja
1. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
2. KENAN ŠILJAK, Travnik
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. ELMEDIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
385
0
LOREN ŠARIĆ (KSTK-A)
96
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
380
0
VASIL PIRČÁK (FERO)
163
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
385
0
LOREN ŠARIĆ (KSTK-A)
380
0
VASIL PIRČÁK (FERO)
Osvajači medalja
1. LOREN ŠARIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. VASIL PIRČÁK, Karate Klub Kretovič Košice
3. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
303
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
337
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
337
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
222
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
250
0
AMAR SALKANOVIC (WINNER)
280
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
222
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
303
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
337
LEON UDAROVIĆ (VK)
386
0
AMER AVDIĆ (KSTK-A)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
224
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
266
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
278
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
250
0
AMAR SALKANOVIC (WINNER)
222
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
337
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
224
0
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
266
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
278
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
222
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
278
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
224
0
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
386
0
AMER AVDIĆ (KSTK-A)
278
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
386
0
AMER AVDIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. FARIS SINANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. LEON UDAROVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. AMER AVDIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
497
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
45
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
263
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
497
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
45
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
418
0
BEKIR MUŠANOVIĆ (KSTK-A)
130
0
SIMON KOVÁČ (SZK)
197
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
263
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
45
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
130
0
SIMON KOVÁČ (SZK)
197
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
263
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
130
0
SIMON KOVÁČ (SZK)
197
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
418
0
BEKIR MUŠANOVIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. SIMON KOVÁČ, Slovak karate union SZK
2. DAVID VASILJ, MEĐUGORJE
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
176
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
102
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
306
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
176
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
102
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
196
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
265
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
100
NENO FILIPIĆ (SAMOBOR)
306
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
102
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
196
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
100
0
NENO FILIPIĆ (SAMOBOR)
306
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
196
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
100
0
NENO FILIPIĆ (SAMOBOR)
265
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
2. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. NENO FILIPIĆ, SAMOBOR