Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
17
0
TEA TURK (DARDA)
184
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
453
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
183
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
184
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
183
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Medalists
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
3. TEA TURK, Shotokan - Darda
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
221
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
423
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
115
0
EMA HELD (0354451)
423
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
221
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
185
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
73
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
200
0
EMILI BETI (GLOBUS)
51
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
510
0
MELIHA ĐULOVIĆ (KSTK-A)
423
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
185
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
200
0
EMILI BETI (GLOBUS)
510
0
MELIHA ĐULOVIĆ (KSTK-A)
185
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
510
0
MELIHA ĐULOVIĆ (KSTK-A)
200
0
EMILI BETI (GLOBUS)
51
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
Medalists
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. MELIHA ĐULOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. MARTINA VRBANAC, Kondura Sisak
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
431
0
MAJA JAHIC (WINNER)
302
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
351
0
EMINA HURIC (WINNER)
454
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
302
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
454
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
2. NELLY DŽANIĆ, Mladost
3. EMINA HURIC, KK " Winner" Tuzla
3. MAJA JAHIC, KK " Winner" Tuzla
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
341
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
85
0
IVA POFUK (IVANEC)
Medalists
1. IRIS KOVAČ, STUDENT
2. IVA POFUK, IVANEC
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
281
0
ZORANA GLIGOREVIĆ (POLET-B)
15
0
NIKOL KREMER (DARDA)
340
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
281
0
ZORANA GLIGOREVIĆ (POLET-B)
15
NIKOL KREMER (DARDA)
179
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
122
0
ALEXANDRA BOGYÓOVÁ (SZK)
344
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
340
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
15
0
NIKOL KREMER (DARDA)
179
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
344
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
340
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
179
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
344
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
122
0
ALEXANDRA BOGYÓOVÁ (SZK)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT
3. NIKOL KREMER, Shotokan - Darda
3. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC