Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
170
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
13
0
BORNA LANG (DARDA)
202
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
170
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
13
BORNA LANG (DARDA)
295
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
435
IVAN KOLOBARA (USORANI)
202
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
13
0
BORNA LANG (DARDA)
295
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
435
0
IVAN KOLOBARA (USORANI)
202
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
435
0
IVAN KOLOBARA (USORANI)
295
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Medalists
1. IVAN KOLOBARA, ,,USORA"-USORA
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. BORNA LANG, Shotokan - Darda
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
149
0
BAKIR GRABUS (TRAVNIK)
228
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
149
0
BAKIR GRABUS (TRAVNIK)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
368
0
BORIS ŠURIĆ (WINNER)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
97
DARIO SZEL (SAMOBOR)
149
0
BAKIR GRABUS (TRAVNIK)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
228
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
32
0
OMER GANIĆ (TRAVNIK)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
21
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
496
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
335
GABRIEL ŽALAC (VK)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
97
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
228
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
21
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
496
0
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
335
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
335
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
335
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
496
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
496
0
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
Medalists
1. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK
2. GABRIEL ŽALAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. BAKIR GRABUS, Travnik
3. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
209
0
TARIK DAUTOVIĆ (TRAVNIK)
20
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
89
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
209
0
TARIK DAUTOVIĆ (TRAVNIK)
20
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
495
0
SADIN MULAHALILOVIĆ (KSTK-A)
424
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
150
0
ENIS MEMIĆ (TRAVNIK)
436
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
89
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
20
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
150
0
ENIS MEMIĆ (TRAVNIK)
436
0
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
89
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
150
0
ENIS MEMIĆ (TRAVNIK)
436
0
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
424
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
2. ENIS MEMIĆ, Travnik
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. OLIVER JURIŠIĆ, ,,USORA"-USORA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
138
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
138
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
145
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
472
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
138
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
370
DINO SOFTIC (WINNER)
366
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
227
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
121
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
405
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
472
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
138
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
370
0
DINO SOFTIC (WINNER)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
227
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
121
0
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
405
0
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
370
0
DINO SOFTIC (WINNER)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
405
0
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
370
0
DINO SOFTIC (WINNER)
405
0
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
121
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
121
0
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
Medalists
1. HARIS MURATBAŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. DINO SOFTIC, KK " Winner" Tuzla
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. ALEKSANDAR CETIĆ, Sloga-Hemofarm
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
475
0
JOSIP JURJEVIĆ (KK SOKO)
369
0
MIRZA ALJIĆ (WINNER)
475
0
JOSIP JURJEVIĆ (KK SOKO)
467
0
BAKIR KADRIĆ (KSTK-A)
369
MIRZA ALJIĆ (WINNER)
175
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
460
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
437
MATIJA BARIŠIĆ (USORANI)
467
0
BAKIR KADRIĆ (KSTK-A)
369
0
MIRZA ALJIĆ (WINNER)
460
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
437
0
MATIJA BARIŠIĆ (USORANI)
467
0
BAKIR KADRIĆ (KSTK-A)
437
0
MATIJA BARIŠIĆ (USORANI)
460
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
Medalists
1. BAKIR KADRIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. MATIJA BARIŠIĆ, ,,USORA"-USORA
3. MIRZA ALJIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. SANDRO KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona