Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
486
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
74
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
486
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
208
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
74
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
461
EMINA ABDULIĆ (KSTK-A)
207
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
208
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
74
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
461
0
EMINA ABDULIĆ (KSTK-A)
207
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
208
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
461
0
EMINA ABDULIĆ (KSTK-A)
207
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
Medalists
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. EMINA ABDULIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
3. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
142
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
400
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
142
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
142
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
400
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
146
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
456
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
503
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
471
0
GABRIELA PAPAC (JADRAN)
466
0
ANA ZOLETIĆ (KSTK-A)
173
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
455
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
465
0
BELMA BEČIREVIĆ (KSTK-A)
342
IRIS KOVAČ (STUDNT)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
400
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
503
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
466
0
ANA ZOLETIĆ (KSTK-A)
173
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
455
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
342
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
173
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
342
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
342
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
455
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
173
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
455
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. IRIS KOVAČ, STUDENT
2. EMA ROSTECKÁ, Slovak karate union SZK
3. AZRA DAHALIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
70
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
70
0
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
349
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
470
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
347
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
70
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
473
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
147
HALIMA CAJIC (ORKKA)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
470
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
70
0
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
147
0
HALIMA CAJIC (ORKKA)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. AMINA FEJZIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. HALIMA ČAJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec