Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽA/LETO
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
128
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
277
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
Dobitniki medalj
1. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
2. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
260
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
448
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
261
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
448
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
261
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
2. LEONARDO KORAĆ, MEĐUGORJE
3. ANDRIJA SOLDO, MEĐUGORJE
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
226
0
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
468
0
BAKIR KADRIĆ (KSTK-A)
25
RENATO REŠETAR (ZAMET)
468
0
BAKIR KADRIĆ (KSTK-A)
25
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. RENATO REŠETAR, ZAMET
2. BAKIR KADRIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. KARLO ALERIĆ, Vukovar`91
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
406
0
HAMZA ĆAJIĆ (KSTK-A)
317
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
377
0
OMAR OVČINA (WINNER)
520
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
406
0
HAMZA ĆAJIĆ (KSTK-A)
520
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
Dobitniki medalj
1. ALBRIM SAMAHODAJ, MEĐUGORJE
2. HAMZA ĆAJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. OMAR OVČINA, KK " Winner" Tuzla
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR