Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
1
0
LANA POTURICA (KKNG)
251
0
SANJA NEŠIĆ (HRSOKOS)
1
0
LANA POTURICA (KKNG)
458
0
ADISA MUJIĆ (WINNER)
251
SANJA NEŠIĆ (HRSOKOS)
257
ISIDORA MAMLIĆ (HRSOKOS)
291
LEA KOVAČ (BELIMAN)
458
0
ADISA MUJIĆ (WINNER)
251
0
SANJA NEŠIĆ (HRSOKOS)
257
0
ISIDORA MAMLIĆ (HRSOKOS)
291
0
LEA KOVAČ (BELIMAN)
458
0
ADISA MUJIĆ (WINNER)
257
0
ISIDORA MAMLIĆ (HRSOKOS)
291
LEA KOVAČ (BELIMAN)
Medalists
1. ISIDORA MAMLIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ADISA MUJIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. SANJA NEŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
3. LEA KOVAČ, BELI MANASTIR 98
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
324
0
LUCIJA VARAT (333CR)
72
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
72
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
432
0
ANA LUJIĆ (0354451)
324
0
LUCIJA VARAT (333CR)
361
0
EMINA KADRIBAŠIĆ (WINNER)
237
0
IVA LIVAJA (MAXIVK)
290
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
439
0
LANA POTURICA (KKNG)
376
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
72
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
361
0
EMINA KADRIBAŠIĆ (WINNER)
290
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
376
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
361
0
EMINA KADRIBAŠIĆ (WINNER)
376
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
290
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
439
0
LANA POTURICA (KKNG)
Medalists
1. EMINA KADRIBAŠIĆ, KK " Winner" Tuzla
2. ASJA MEVKIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
3. DOROTEA LEMUND, BELI MANASTIR 98