Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
246
0
MAJA JAHIĆ (WINNER)
242
0
ADRIANA KUJAVIĆ (HRSOKOS)
246
0
MAJA JAHIĆ (WINNER)
155
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
246
0
MAJA JAHIĆ (WINNER)
316
0
IVA MILDE (333CR)
242
ADRIANA KUJAVIĆ (HRSOKOS)
241
0
SUNČICA NEŠIĆ (HRSOKOS)
313
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
155
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
415
0
EMINA TANOVIĆ (KSTK-A)
325
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
243
MIHAELA SAVIČIĆ (HRSOKOS)
244
0
NUKOLINA VUKAS (HRSOKOS)
123
0
ALEXANDRA BOGYÓOVÁ (SZK)
153
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
316
0
IVA MILDE (333CR)
242
0
ADRIANA KUJAVIĆ (HRSOKOS)
313
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
155
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
325
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
243
0
MIHAELA SAVIČIĆ (HRSOKOS)
123
0
ALEXANDRA BOGYÓOVÁ (SZK)
153
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
316
0
IVA MILDE (333CR)
155
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
325
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
153
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
316
0
IVA MILDE (333CR)
325
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
243
0
MIHAELA SAVIČIĆ (HRSOKOS)
415
0
EMINA TANOVIĆ (KSTK-A)
153
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
415
0
EMINA TANOVIĆ (KSTK-A)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA ŠTALMAJER, Vukovar`91
3. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91