Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
467
ANASTASIJA MITROVIĆ (POLET-B)
467
0
ANASTASIJA MITROVIĆ (POLET-B)
451
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (KS SBK/)
233
0
NAIDA TRAKIĆ (WINNER)
546
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
451
PATRICIJA JURIŠIĆ (KS SBK/)
467
0
ANASTASIJA MITROVIĆ (POLET-B)
497
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
156
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
222
0
MERIMA BRKOVIĆ (WINNER)
485
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
678
MAJA MAHMUTOVIC (JION)
208
0
EDINA JULARDŽIJA (KS SBK/)
213
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
357
PAULA PANIĆ (KK IPON)
546
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
451
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (KS SBK/)
467
0
ANASTASIJA MITROVIĆ (POLET-B)
156
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
485
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
678
0
MAJA MAHMUTOVIC (JION)
208
0
EDINA JULARDŽIJA (KS SBK/)
357
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
451
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (KS SBK/)
156
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
485
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
357
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
156
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
357
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
208
EDINA JULARDŽIJA (KS SBK/)
485
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
208
0
EDINA JULARDŽIJA (KS SBK/)
Osvajači medalja
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Slovak karate union SZK
3. PATRICIJA JURIŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
489
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
649
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
634
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
525
NADA MRKONJA (MAXIVK)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. NICOLE MENZEL, Shiai Karate-Do Wien
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
409
0
DORA HAS (0354451)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
DORA HAS (0354451)
171
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
0
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
0
DORA HAS (0354451)
171
0
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
409
0
DORA HAS (0354451)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
Osvajači medalja
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. NELA HALILOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
307
0
ENA KAPIĆ (JION)
249
0
LAMIJA FEJZIĆ (WINNER)
Osvajači medalja
1. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. LAMIJA FEJZIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
31
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
256
0
VALENTINA TAHIROVIĆ (WINNER)
31
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
571
0
EMILI SULJIĆ (TUZ)
256
VALENTINA TAHIROVIĆ (WINNER)
60
KARLA KARAČIĆ (KAO)
228
ADNA ŠABULJIĆ (WINNER)
571
0
EMILI SULJIĆ (TUZ)
256
0
VALENTINA TAHIROVIĆ (WINNER)
60
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
228
0
ADNA ŠABULJIĆ (WINNER)
571
0
EMILI SULJIĆ (TUZ)
228
0
ADNA ŠABULJIĆ (WINNER)
60
KARLA KARAČIĆ (KAO)
Osvajači medalja
1. EMILI SULJIĆ, TUZLA
2. ADNA ŠABULJIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. VALENTINA TAHIROVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek