Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
Kumite - Seniori OPEN (L6)
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
367
DEJAN JANJIĆ (44)
367
0
DEJAN JANJIĆ (44)
116
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
80
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
384
KEMAL HAVIC (JION)
202
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
367
0
DEJAN JANJIĆ (44)
80
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
384
0
KEMAL HAVIC (JION)
202
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
80
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
384
0
KEMAL HAVIC (JION)
202
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
Medalists
1. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
2. KEMAL HAVIC, JION PEB BIHAĆ
3. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka
3. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
503
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
434
0
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
503
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
434
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
558
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
14
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
708
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
434
0
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
558
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
708
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
708
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
558
MARTIN MUSA (CROHEC)
Medalists
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
2. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. TVRTKO BAZINA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARTIN MUSA, CROHERC
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
92
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
589
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
457
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
92
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
589
MILAN ĆUJO (ICTUS)
698
0
NIKOLA ZELJIC (BL)
540
0
JOSIP UGRINA (DAL)
435
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
457
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
589
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
698
0
NIKOLA ZELJIC (BL)
435
0
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
457
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
698
0
NIKOLA ZELJIC (BL)
435
0
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
540
0
JOSIP UGRINA (DAL)
Medalists
1. ADNAN HUREM, ILIDŽA
2. NIKOLA ZELJIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas"
3. DARIO SVETIĆ, SAMOBOR
3. TOMISLAV HREN, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
161
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
702
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
74
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
432
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
702
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
432
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
Medalists
1. KARLO MARTIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
3. ĐORĐE BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
554
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
50
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
26
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
436
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
50
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
26
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. BORNA ČENGIĆ, Slavonski Brod
3. ALBRIM SAMAHODAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. VLADIMIR OSTOJIĆ, CROHERC
Kumite - Seniori OPEN (L6)
699
0
MILOS DEJANOVIC (BL)
458
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
504
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
458
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
72
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
699
0
MILOS DEJANOVIC (BL)
27
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
244
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
433
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
398
0
MILOŠ MAKITAN (MLAD PA)
458
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
72
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
27
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
433
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
72
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
27
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
433
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
244
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
Medalists
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. DARIO SVETIĆ, SAMOBOR
3. ADNAN HUREM, ILIDŽA
3. NEDIM HASANBEGOVIC, KK " Winner" Tuzla