Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
Kumite - Seniori OPEN (L6)
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
367
DEJAN JANJIĆ (44)
367
0
DEJAN JANJIĆ (44)
116
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
80
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
384
KEMAL HAVIC (JION)
202
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
367
0
DEJAN JANJIĆ (44)
80
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
384
0
KEMAL HAVIC (JION)
202
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
80
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
384
0
KEMAL HAVIC (JION)
202
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
2. KEMAL HAVIC, JION PEB BIHAĆ
3. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka
3. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
503
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
434
0
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
503
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
434
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
558
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
14
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
708
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
434
0
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
558
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
708
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
708
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
558
MARTIN MUSA (CROHEC)
Osvajači medalja
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
2. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. TVRTKO BAZINA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARTIN MUSA, CROHERC
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
92
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
589
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
457
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
92
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
589
MILAN ĆUJO (ICTUS)
698
0
NIKOLA ZELJIC (BL)
540
0
JOSIP UGRINA (DAL)
435
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
457
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
589
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
698
0
NIKOLA ZELJIC (BL)
435
0
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
457
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
698
0
NIKOLA ZELJIC (BL)
435
0
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
540
0
JOSIP UGRINA (DAL)
Osvajači medalja
1. ADNAN HUREM, ILIDŽA
2. NIKOLA ZELJIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas"
3. DARIO SVETIĆ, SAMOBOR
3. TOMISLAV HREN, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
161
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
702
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
74
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
432
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
702
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
432
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. KARLO MARTIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
3. ĐORĐE BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
554
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
50
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
26
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
436
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
50
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
26
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. BORNA ČENGIĆ, Slavonski Brod
3. ALBRIM SAMAHODAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. VLADIMIR OSTOJIĆ, CROHERC
Kumite - Seniori OPEN (L6)
699
0
MILOS DEJANOVIC (BL)
458
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
504
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
458
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
72
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
699
0
MILOS DEJANOVIC (BL)
27
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
244
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
433
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
398
0
MILOŠ MAKITAN (MLAD PA)
458
0
ADNAN HUREM (ILIDŽA)
72
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
27
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
433
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
72
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
27
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
433
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
244
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
Osvajači medalja
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. DARIO SVETIĆ, SAMOBOR
3. ADNAN HUREM, ILIDŽA
3. NEDIM HASANBEGOVIC, KK " Winner" Tuzla