Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
KUMITE (458)
1.
"CENTAR" VELIKA GORICA
2
2.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3
3.
BELI MANASTIR 98
1
4.
CAZIN
4
5.
CROATIA
2
6.
CROHERC
10
7.
DALMACIJA
12
8.
ENERGIJA
8
9.
GLOBUS Čakovec
16
10.
Hercegovina-Zagreb
16
11.
HRVATSKI KARATE SAVEZ
6
12.
ICTUS
6
13.
Ipon Vitez
5
14.
IPPON
2
15.
JION PEB BIHAĆ
6
16.
KAPTOL
4
17.
Karate Akademija Osijek
10
18.
KARATE KLUB "VINKOVCI"
16
19.
Karate klub Esseker
3
20.
Karate savez Bosne i Hercegovine
6
21.
Karate savez Tuzlanskog kantona
46
22.
karate savez Ze Do kantona
36
23.
Karlovac 1969
6
24.
Kastav
13
25.
KK DO - Tuzla
5
26.
KK Nexe
5
27.
KK SISAK
1
28.
KK VITEZ
5
29.
KLENOVNIK
1
30.
KRK CROATIA
5
31.
KRS HERCEGOVINA
8
32.
LEPOGLAVA
1
33.
Lev
3
34.
LOTOS ZAGREB
5
35.
Max Ivankovo
11
36.
Mladost
6
37.
MLADOST
10
38.
NO KACHI
7
39.
NOVO MESTO
1
40.
OPATIJA
9
41.
Polet-Brod
9
42.
RAKOVICA KANON
3
43.
SAMOBOR
8
44.
Shotokan - Darda
4
45.
Sinđelić
1
46.
Slavonski Brod
19
47.
Sloga-Hemofarm
9
48.
Slovak karate union SZK
8
49.
Slovak National Team
7
50.
STIJENA
1
51.
STUDENT
1
52.
Tempo
1
53.
TEMPO
4
54.
Tigar Sisak
5
55.
Travnik GS-TMT
24
56.
TUŠKANAC
3
57.
VELIKA GORICA
5
58.
Virovitica
7
59.
Vukovar`91
8
60.
ZAMET
9
KATA (191)
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
7
2.
BELI MANASTIR 98
12
3.
CAZIN
1
4.
CROATIA
9
5.
ĐAKOVO
6
6.
Hrvatski Sokol
6
7.
ICTUS
11
8.
Ipon Vitez
1
9.
JION PEB BIHAĆ
1
10.
Karate klub Esseker
1
11.
Karate savez Tuzlanskog kantona
18
12.
karate savez Ze Do kantona
31
13.
KK SISAK
3
14.
KK VITEZ
2
15.
Lev
1
16.
Max Ivankovo
7
17.
Međimurje
4
18.
Nova Gradiška
7
19.
NOVO MESTO
9
20.
Osijek
3
21.
Shihan
11
22.
Slavonski Brod
27
23.
Slovak National Team
4
24.
Tempo
1
25.
TEMPO
2
26.
Travnik GS-TMT
2
27.
Vukovar`91
4
KATA DISABLED COMPETITORS (14)
1.
ALFA
3
2.
ĐAKOVO
1
3.
Hercegovina-Zagreb
9
4.
Slavonski Brod
1