Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
807
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
807
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
776
0
EMA VASILIĆ (POLET-B)
776
0
EMA VASILIĆ (POLET-B)
468
0
NIKA BRKIĆ (MAXIVK)
429
DUNJA ŠARIĆ (VITEZ)
211
0
AIDA SKEJIĆ (KSZEDOK)
807
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
173
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
772
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
805
0
IVONA ŠTRBO (NEXE)
294
EJLA HASANOVIĆ (KSTK-A)
316
0
EMIRA KALABIĆ (KSZEDOK)
306
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
562
IVONA HORVAT (NOKACHI)
776
0
EMA VASILIĆ (POLET-B)
429
0
DUNJA ŠARIĆ (VITEZ)
807
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
173
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
772
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
294
0
EJLA HASANOVIĆ (KSTK-A)
306
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
562
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
776
0
EMA VASILIĆ (POLET-B)
173
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
294
0
EJLA HASANOVIĆ (KSTK-A)
562
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
173
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
562
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
306
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
294
0
EJLA HASANOVIĆ (KSTK-A)
306
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
Medalists
1. DINKA SOFTIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
3. EJLA HASANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona