Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniorke (XJ)
1741
NIKA JELEN (SAMOBOR)
1741
2
NIKA JELEN (SAMOBOR)
2019
3
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
2019
3
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
1930
2
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
300
1
DUTTO GIADA (TALARIC)
676
4
VANDA VAŇOVÁ (SLOVKNT)
474
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
1930
5
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
1504
0
LIZA STEPANOVA (UKF)
948
VANDA TÓTH (HUNGARY)
646
0
JENNIFER REGIS (AS-TEAM)
2019
0
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
960
LILLA TÓTH (MTK-BUD)
1741
NIKA JELEN (SAMOBOR)
517
PIA CESAR (KZS)
770
2
BENEDETTA DAL BEN (AS-TEAM)
95
3
KAROLINA JANCHOVSKA (FUNGIMK)
1885
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1632
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1414
ALEKSANDRA CENTRIH (SEKI)
1237
4
KLARA BRAJA (OMEGA)
2020
1
SLAVICA CRNOVČIĆ (SRBJNTM)
920
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
887
ANDJELA ERAKOVIĆ (SLAVIJA)
1914
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
676
3
VANDA VAŇOVÁ (SLOVKNT)
474
2
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
1930
0
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
948
0
VANDA TÓTH (HUNGARY)
2019
5
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
960
0
LILLA TÓTH (MTK-BUD)
1741
1
NIKA JELEN (SAMOBOR)
517
4
PIA CESAR (KZS)
95
0
KAROLINA JANCHOVSKA (FUNGIMK)
1885
5
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1632
2
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1414
3
ALEKSANDRA CENTRIH (SEKI)
1237
1
KLARA BRAJA (OMEGA)
920
4
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
887
2
ANDJELA ERAKOVIĆ (SLAVIJA)
1914
3
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
676
2
VANDA VAŇOVÁ (SLOVKNT)
1930
3
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
2019
0
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
517
5
PIA CESAR (KZS)
1885
5
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1414
0
ALEKSANDRA CENTRIH (SEKI)
920
5
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
1914
0
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
1930
2
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
517
3
PIA CESAR (KZS)
1885
1
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
920
4
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
517
2
PIA CESAR (KZS)
920
3
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
1237
KLARA BRAJA (OMEGA)
1914
1
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
1237
4
KLARA BRAJA (OMEGA)
1885
1
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1237
4
KLARA BRAJA (OMEGA)
Medalists
1. ZSÓFIA KISS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. PIA CESAR, Karate zveza Slovenije
3. MILICA NIKOLIC, Karate Federation of Serbia
3. KLARA BRAJA, OMEGA