Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. Ploče Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KATA-CIC-M-9,7
3
3
0
0
0
2.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
KATA-CIC-M
2
2
0
0
0
3.
JOSIP ROHAČ
PORTO TOLERO
KATA-CIC-M-9,7
3
2
0
0
0
4.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
KATA-CIC-M
2
1
0
0
0
5.
FRAN ŠIMIĆ
KK Galeb
KATA-CIC-M
2
1
0
0
0
6.
IVAN KNEZOVIĆ
KK Galeb
KATA-CIC-M-9,7
2
1
0
0
0
7.
JAKOV ZOVKO
KK Knez Domagoj Metković
KATA-CIC-M
2
1
0
0
0
8.
NOA ANIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-CIC-M, KATA-CIC-M-9,7
3
1
0
0
0
9.
MIHAEL ANIĆ
LJUBUŠKI
KATA-CIC-M-9,7, KATA-CIC-M
3
0
0
0
0
10.
LUKA GRBAVAC
CROHERC
KATA-CIC-M-9,7
2
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTA GRGIĆ
CROHERC
KATA-CIC-Ž-9,7
3
3
0
0
0
2.
KATJA PRUSINA
LJUBUŠKI
KATA-CIC-Ž-9,7
2
1
0
0
0
3.
TONKA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
KATA-CIC-Ž-9,7
2
1
0
0
0
4.
EMA OBRADOVIĆ
PORTO TOLERO
KATA-CIC-Ž-9,7
2
0
0
0
0
5.
GABRIJELA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-CIC-Ž-9,7
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
KATA-MUČ-M-9,8
3
3
0
0
0
2.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
KATA-MUČ-M
3
3
0
0
0
3.
MARCEL ETEROVIĆ
Brač
KATA-MUČ-M-7,6
3
3
0
0
0
4.
MARKO MARKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-M-7,6
3
2
0
0
0
5.
ROKO PERAK
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-M-7,6
3
2
0
0
0
6.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
KATA-MUČ-M-9,8
3
2
0
0
0
7.
ROKO MARINIĆ
KK Galeb
KATA-MUČ-M-9,8
3
2
0
0
0
8.
ANDRIJA PETROV
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-M-7,6
2
1
0
0
0
9.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
KATA-MUČ-M
2
1
0
0
0
10.
LUKA MARINIĆ
KK Galeb
KATA-MUČ-M
2
1
0
0
0
11.
NADAN JUKIĆ
Brač
KATA-MUČ-M-9,8
2
1
0
0
0
12.
IVAN MUCIĆ
LJUBUŠKI
KATA-MUČ-M-9,8
3
1
0
0
0
13.
ANDREJ ŠUTALO
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-M-7,6
2
0
0
0
0
14.
SEBASTIAN BAN
DALMACIJA
KATA-MUČ-M
2
0
0
0
0
15.
STIPAN PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-M-9,8
2
0
0
0
0
16.
TINO JUKIĆ
Brač
KATA-MUČ-M-7,6
2
0
0
0
0
17.
MIHAEL HERCEG
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-M-9,8
1
0
0
0
0
18.
NIKOLA ZUBAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-M-9,8
1
0
0
0
0
19.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-M
1
0
0
0
0
20.
ROKO BARIŠIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-M-7,6
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SARA BEŠLIĆ
KK Posušje
KATA-MUČ-Ž-9,8
4
4
0
0
0
2.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
KATA-MUČ-F-7,8
3
3
0
0
0
3.
MARTA BJELICA
Kakato
KATA-MUČ-Ž
2
2
0
0
0
4.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
KATA-MUČ-F-7,8
4
3
0
0
0
5.
MATEA ČAMBER
KK Posušje
KATA-MUČ-Ž-9,8
4
3
0
0
0
6.
TIA ETEROVIĆ
Brač
KATA-MUČ-F-7,8
4
3
0
0
0
7.
LARA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-MUČ-F-7,8, KATA-MUČ-Ž
7
5
0
0
0
8.
KATJA BULUM
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-Ž-9,8
3
2
0
0
0
9.
NOA ANTUNOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-Ž-9,8
3
2
0
0
0
10.
EVA KONĐA
DALMACIJA
KATA-MUČ-Ž-9,8
2
1
0
0
0
11.
JELENA LAZAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-Ž
2
1
0
0
0
12.
LARA ANTIČEVIĆ
Brač
KATA-MUČ-F-7,8
2
1
0
0
0
13.
LUCIJA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-Ž-9,8
2
1
0
0
0
14.
NORA GALOVIĆ
Brač
KATA-MUČ-F-7,8
2
1
0
0
0
15.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
KATA-MUČ-Ž
2
1
0
0
0
16.
ANITA GRGIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-F-7,8
3
1
0
0
0
17.
JUDITA BATINOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-Ž-9,8
3
1
0
0
0
18.
LEA DOMINIKOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-Ž-9,8
3
1
0
0
0
19.
MARINA UJDUR
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-F-7,8
3
1
0
0
0
20.
ANTONIJA MARTINIĆ
Brač
KATA-MUČ-F-7,8
2
0
0
0
0
21.
FANI KARABATIĆ
KK SOKOL
KATA-MUČ-Ž
2
0
0
0
0
22.
PETRA IVANKOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MUČ-Ž-9,8
2
0
0
0
0
23.
SARA LEŽENIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-Ž-9,8
2
0
0
0
0
24.
ELA BEZER
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-Ž-9,8
1
0
0
0
0
25.
ELENA POPOVIC
Buducnost
KATA-MUČ-Ž
1
0
0
0
0
26.
EMA MUCIĆ
LJUBUŠKI
KATA-MUČ-Ž-9,8
1
0
0
0
0
27.
KARLA ŠAPINA
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-F-7,8
1
0
0
0
0
28.
LUCA MASLAĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-MUČ-F-7,8
1
0
0
0
0
29.
LUCIJA DILBER
DALMACIJA
KATA-MUČ-F-7,8
1
0
0
0
0
30.
MARTA JURIČ
LJUBUŠKI
KATA-MUČ-F-7,8
1
0
0
0
0
31.
NORA VRANDEČIĆ
Brač
KATA-MUČ-F-7,8
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MILAN KEVILJ
KK Posušje
KATA-UČ-M-9,8
3
3
0
0
0
2.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
KATA-UČ-M-7,5
2
2
0
0
0
3.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
KATA-UČ-M
2
2
0
0
0
4.
ANTE RAIČ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-UČ-M-9,8
3
2
0
0
0
5.
MATEJ REŽIĆ
DALMACIJA-CEMENT
KATA-UČ-M-9,8
3
2
0
0
0
6.
IVAN TARLE
DALMACIJA
KATA-UČ-M
2
1
0
0
0
7.
JAVOR BACH
Velebit
KATA-UČ-M-9,8
2
1
0
0
0
8.
NIKOLA BOTO
LJUBUŠKI
KATA-UČ-M-7,5
2
1
0
0
0
9.
TONI VLAHOV
Velebit
KATA-UČ-M-9,8
2
0
0
0
0
10.
TONI STRIKA
Velebit
KATA-UČ-M-9,8
2
0
0
0
0
11.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
KATA-UČ-M-7,5
1
0
0
0
0
12.
IVAN BORNA ĆELIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-UČ-M-9,8
1
0
0
0
0
13.
JURE ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
14.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
15.
TINO JOVIĆ
DALMACIJA
KATA-UČ-M-7,5
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž-7,5
4
4
0
0
0
2.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
KATA-UČ-Ž
3
3
0
0
0
3.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž-9,8
3
3
0
0
0
4.
BARBARA GREGIĆ
Brač
KATA-UČ-Ž
3
2
0
0
0
5.
KARLA OSTOJA
KK Galeb
KATA-UČ-Ž-7,5
3
2
0
0
0
6.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
KATA-UČ-Ž-9,8
3
2
0
0
0
7.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž
3
2
0
0
0
8.
ANTONIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-UČ-Ž-9,8
2
1
0
0
0
9.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž-9,8
2
1
0
0
0
10.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
KATA-UČ-Ž
2
1
0
0
0
11.
LEA ŠOLIĆ
KK Galeb
KATA-UČ-Ž-7,5
2
1
0
0
0
12.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-UČ-Ž-7,5, KATA-UČ-Ž
5
2
0
0
0
13.
ANTEA VIDOVIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-UČ-Ž-7,5
3
1
0
0
0
14.
ČOLOVIĆ JULIJANA
KK Knez Domagoj Metković
KATA-UČ-Ž-9,8
3
1
0
0
0
15.
ZOFIJA ETEROVIĆ
Brač
KATA-UČ-Ž-7,5
3
1
0
0
0
16.
ČOLOVIĆ TEONA
KK Knez Domagoj Metković
KATA-UČ-Ž-9,8
2
0
0
0
0
17.
MARIJA MAGDALENA PAVLOVIĆ
LJUBUŠKI
KATA-UČ-Ž-7,5
2
0
0
0
0
18.
MIA RAMOVIC
Buducnost
KATA-UČ-Ž
2
0
0
0
0
19.
ANTONIJA GAVRAN
LJUBUŠKI
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
20.
IKA BOTO
LJUBUŠKI
KATA-UČ-Ž-9,8
1
0
0
0
0
21.
IVANA TOLJ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KATA-UČ-Ž-7,5
1
0
0
0
0
22.
LUCIJA KUZMANIĆ
KK Galeb
KATA-UČ-Ž-7,5
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVANO BAJRAK
Vukovar`91
KATA-MKAD-M
3
3
0
0
0
2.
IVAN VOLAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MKAD-M
2
1
0
0
0
3.
VITTO FURUNDŽIJA
Vukovar`91
KATA-MKAD-M
2
1
0
0
0
4.
IAN ANIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-MKAD-M
1
0
0
0
0
5.
JERE DUPLANČIĆ
DALMACIJA
KATA-MKAD-M
1
0
0
0
0
6.
MARKO ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MKAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
KATA-MKAD-Ž
3
3
0
0
0
2.
KARMEN KRALJEVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MKAD-Ž
4
3
0
0
0
3.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
KATA-MKAD-Ž
3
2
0
0
0
4.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
KATA-MKAD-Ž
3
2
0
0
0
5.
TEODORA POPOVIC
Buducnost
KATA-MKAD-Ž
3
1
0
0
0
6.
SARA MEŠTROVIĆ
DALMACIJA
KATA-MKAD-Ž
2
0
0
0
0
7.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
8.
LANA TATAR
Buducnost
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
9.
MARTA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
10.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ILAJ MACURA
Vukovar`91
KATA-KAD-M
3
3
0
0
0
2.
JURE GOIĆ
Brač
KATA-KAD-M
3
2
0
0
0
3.
KARLO JUKIĆ
Vukovar`91
KATA-KAD-M
3
2
0
0
0
4.
LUKA KAZALICKI
Brač
KATA-KAD-M
3
2
0
0
0
5.
DAVID DUBAK
Buducnost
KATA-KAD-M
2
0
0
0
0
6.
LUKA POPOVIC
Buducnost
KATA-KAD-M
2
0
0
0
0
7.
ALEKSA JOKIC
Buducnost
KATA-KAD-M
1
0
0
0
0
8.
RIJAD MANDIC
Buducnost
KATA-KAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ASJA ŠTALMAJER
Vukovar`91
KATA-KAD-F
2
2
0
0
0
2.
ANAMARIJA BORAS
LJUBUŠKI
KATA-KAD-F
1
0
0
0
0
3.
MIHAELA BEŠLIĆ
KK Galeb
KATA-KAD-F
1
0
0
0
0
KATA-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANDRIJA PERIBONIO
DALMACIJA
KATA-JUN-M
1
1
0
0
0
2.
JELENKO MAJIĆ
LJUBUŠKI
KATA-JUN-M
1
0
0
0
0
KATA-Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA PENDIĆ
Vukovar`91
KATA-JUN-F
1
1
0
0
0
2.
EMA ŠTALMAJER
Vukovar`91
KATA-JUN-F
1
0
0
0
0
KATA-Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALEN RUBČIĆ
Vukovar`91
KATA-SEN-M
1
1
0
0
0
2.
ADIS KOSO
PORTO TOLERO
KATA-SEN-M
1
0
0
0
0
KATA - Veterani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Cicibanke, KATA-Cicibani, KATA-Mlađe učenice, KATA-Mlađi učenici
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KK SOKOL
200000
1.
1
8.
200001
2
0
1
1.
2.
KK Galeb
104
5.
100001
2.
100105
1
1
5
2.
3.
KK Posušje
0
12.
100100
1.
100100
1
1
0
3.
4.
Brač
100001
2.
1
8.
100002
1
0
2
4.
5.
ŠIBENIK
100000
3.
0
11.
100000
1
0
0
5.
6.
TIGAR KNIN
100000
3.
0
11.
100000
1
0
0
5.
7.
CROHERC
0
12.
100000
3.
100000
1
0
0
5.
8.
Kakato
0
12.
100000
3.
100000
1
0
0
5.
9.
Karate Dojo Brač
1
10.
200
5.
201
0
2
1
9.
10.
DALMACIJA-CEMENT
100
8.
100
6.
200
0
2
0
10.
11.
KK Knez Domagoj Metković
101
7.
4
7.
105
0
1
5
11.
12.
KARATE KLUB METKOVIĆ
102
6.
0
11.
102
0
1
2
12.
13.
PORTO TOLERO
100
8.
0
11.
100
0
1
0
13.
14.
LJUBUŠKI
0
12.
1
8.
1
0
0
1
14.
15.
DALMACIJA
1
10.
0
11.
1
0
0
1
14.
16.
Buducnost
0
12.
0
11.
0
0
0
0
16.
KATA-Učenice, KATA-Učenici
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
ŠIBENIK
100000
2.
200002
1.
300002
3
0
2
1.
2.
KK SOKOL
100001
1.
1
6.
100002
1
0
2
2.
3.
KK Posušje
100000
2.
0
8.
100000
1
0
0
3.
4.
Kakato
0
10.
100000
2.
100000
1
0
0
3.
5.
KK Galeb
1
7.
102
3.
103
0
1
3
5.
6.
KK Knez Domagoj Metković
101
4.
1
6.
102
0
1
2
6.
7.
DALMACIJA
101
4.
0
8.
101
0
1
1
7.
8.
Brač
0
10.
100
4.
100
0
1
0
8.
9.
Karate Dojo Brač
0
10.
100
4.
100
0
1
0
8.
10.
LJUBUŠKI
100
6.
0
8.
100
0
1
0
8.
11.
DALMACIJA-CEMENT
1
7.
0
8.
1
0
0
1
11.
12.
Velebit
1
7.
0
8.
1
0
0
1
11.
13.
Buducnost
0
10.
0
8.
0
0
0
0
13.
14.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
10.
0
8.
0
0
0
0
13.
KATA-Mlađe kadetkinje, KATA-Mlađi kadeti
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Vukovar`91
100100
1.
0
4.
100100
1
1
0
1.
2.
ŠIBENIK
0
4.
100001
1.
100001
1
0
1
2.
3.
KK JADRAN
0
4.
100
2.
100
0
1
0
3.
4.
KK Knez Domagoj Metković
1
2.
1
3.
2
0
0
2
4.
5.
Karate Dojo Brač
1
2.
0
4.
1
0
0
1
5.
6.
Buducnost
0
4.
0
4.
0
0
0
0
6.
7.
DALMACIJA
0
4.
0
4.
0
0
0
0
6.
8.
DALMACIJA-CEMENT
0
4.
0
4.
0
0
0
0
6.
9.
Kakato
0
4.
0
4.
0
0
0
0
6.
KATA-Kadetkinje, KATA-Kadeti
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Vukovar`91
100100
1.
100000
1.
200100
2
1
0
1.
2.
KK Galeb
0
3.
100
2.
100
0
1
0
2.
3.
Brač
2
2.
0
4.
2
0
0
2
3.
4.
LJUBUŠKI
0
3.
1
3.
1
0
0
1
4.
5.
Buducnost
0
3.
0
4.
0
0
0
0
5.
KATA-Juniorke, KATA-Juniori
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Vukovar`91
0
3.
100100
1.
100100
1
1
0
1.
2.
DALMACIJA
100000
1.
0
2.
100000
1
0
0
2.
3.
LJUBUŠKI
100
2.
0
2.
100
0
1
0
3.
KATA-Seniorke, KATA-Seniori
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Vukovar`91
100000
1.
0
1.
100000
1
0
0
1.
2.
PORTO TOLERO
100
2.
0
1.
100
0
1
0
2.
KATA - Veterani, KATA - Veteranke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Vukovar`91
300200
1.
200100
2.
500300
5
3
0
1.
2.
ŠIBENIK
200000
3.
300003
1.
500003
5
0
3
2.
3.
KK SOKOL
300001
2.
2
12.
300003
3
0
3
3.
4.
KK Posušje
100000
6.
100100
5.
200100
2
1
0
4.
5.
Kakato
0
16.
200000
3.
200000
2
0
0
5.
6.
KK Galeb
105
11.
100203
4.
100308
1
3
8
6.
7.
Brač
100003
5.
101
8.
100104
1
1
4
7.
8.
DALMACIJA
100102
4.
0
14.
100102
1
1
2
8.
9.
TIGAR KNIN
100000
6.
0
14.
100000
1
0
0
9.
10.
CROHERC
0
16.
100000
6.
100000
1
0
0
9.
11.
Karate Dojo Brač
2
14.
300
7.
302
0
3
2
11.
12.
KK Knez Domagoj Metković
203
8.
6
11.
209
0
2
9
12.
13.
LJUBUŠKI
200
9.
2
12.
202
0
2
2
13.
14.
DALMACIJA-CEMENT
101
13.
100
9.
201
0
2
1
14.
15.
PORTO TOLERO
200
9.
0
14.
200
0
2
0
15.
16.
KARATE KLUB METKOVIĆ
102
12.
0
14.
102
0
1
2
16.
17.
KK JADRAN
0
16.
100
9.
100
0
1
0
17.
18.
Velebit
1
15.
0
14.
1
0
0
1
18.
19.
Buducnost
0
16.
0
14.
0
0
0
0
19.