KUMITE (331)
ASD WADO KAY KARATE MEZZOCORONA
|
- 1. NICOLO SEVEGNANI - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
CBS PULA
|
- 1. AIDA DELIĆ - Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
|
|
- 2. AIDA DELIĆ - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 3. ANIS HALILOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 4. EMA ČELIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 5. IVAN EREIZ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 6. MIA MILAS - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 7. NOAH BUBIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
CHAMPION RIJEKA
|
- 1. ANA MALJKOVIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 2. ANDREJ JELAČA - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
|
- 3. CHAMPION CHAMPION - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
|
- 4. DAN ROVIŠ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 5. FRAN MANESTAR - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 6. HANNA MALKIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 7. HANNA MALKIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 8. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 9. JOSIP LAGINJA - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 10. KARLA VULIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 11. LAURA RAJNOVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
|
- 12. LENA KRIZMAN - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 13. LEON VUJIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 14. LUKA BOLF - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 15. NEVA ROVIŠ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 16. NIKA ŠIMUNDIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 17. NIKA ŠIMUNDIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 18. NOA GUŠČIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 19. NOA GUŠČIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 20. NORA GUŠČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 21. PETAR MANESTAR - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 22. STELLA ĆUK - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
Delta
|
- 1. GABRIELA GOLIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 2. MANUEL VEDRIŠ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 3. MARINA MATOŠEVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 4. MARINA MATOŠEVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 5. MATEO ILIŠINOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 6. PETRA ČABRIJAN - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 7. RAUL VEDRIŠ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 8. RAUL VEDRIŠ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
DRNIŠ
|
- 1. ANAMARIJA JUKICA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 2. ANAMARIJA JUKICA - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
|
- 3. ANAMARIJA JUKICA - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 4. DAVID ZORIČIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 5. DAVID ZORIČIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
|
- 6. IVAN BARIČEVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 7. IVAN BARIČEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 8. MARKO STRUNJE - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 9. MARKO STRUNJE - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 10. MATEO PERIŠIĆ - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 11. SLAVKO MIHALJEVIĆ - Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
|
- 12. STELLA BAČIĆ - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 13. STIPE MIJATOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
|
- 14. STIPE MIJATOVIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
ĐURĐEVAC
|
- 1. DOMAGOJ KESAK - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 2. DOMAGOJ KESAK - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 3. NIKO MAROVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 4. NIKO MAROVIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
FINIDA (POREČ)
|
- 1. LUCIJA JOZIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
IPON ZAGREB
|
- 1. KARLO PANIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 2. KARLO PANIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 3. LOVRO MASLOV - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 4. LOVRO MASLOV - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 5. PAULA PANIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 6. PAULA PANIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
IVANEC
|
- 1. ELA COLARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 2. ELA COLARIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
|
|
- 3. KARLA BAHUN - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 4. MELANI MAGDIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 5. MELANI MAGDIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
- 1. ANTE MUSIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 2. ANTEA MILETA - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 3. ANTEA MILETA - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 4. KARLO RAMLJAK - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 5. KIARA ŠARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 6. KIARA ŠARIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 7. KLARA LAKOŠ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 8. LUCIJA MILETA - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 9. LUCIJA MILETA - Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
|
- 10. LUCIJA MILETA - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 11. LUCIJA MILETA - Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
|
|
- 12. LUKA DURBIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 13. LUKA DURBIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 14. LUKA STOŠIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 15. MARTA DULIBIĆ - Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
|
|
- 16. MARTA DULIBIĆ - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 17. MILE MATIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 18. MILE MATIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 19. NARDO VLADIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 20. ROKO RONČEVIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
|
- 21. ROKO RONČEVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 22. STIPE ORLOVIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -68 (E3)
|
Karlovac 1969
|
- 1. JAKOV STIPIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 2. JAN CANJAR - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 3. JAN CANJAR - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
|
|
- 5. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 6. TOMISLAV ČORDAŠEV - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
Kastav
|
- 1. ADRIANA ROSS - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 3. ANTE MATIJEVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 4. ANTON HOST - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 5. DARIJA ŠNAJDER - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 6. DARIJA ŠNAJDER - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
|
|
- 7. DARJA ZORIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 8. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 9. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
|
- 10. FRAN HOST - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 11. FRAN HOST - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 12. GORAN SERTIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 13. IVAN OŽBOLT - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 14. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 15. LUKA OŽBOLT - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 16. LUKA OŽBOLT - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
|
- 17. LUNA PROSIC - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 18. NEVIA ZORIC - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 19. NIKO MATIJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 20. NOAH MILETIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 21. NOELI KARLOVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 22. NOELI KARLOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 23. TEA OSTOJIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 24. VITO MILETIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
KK "SENSEI" Pazin
|
- 1. DARIAN BELIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 2. DARIAN BELIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 3. LUKAS BRAJKOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 4. NOA BELIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
KK Grobničan
|
- 1. ANA KARADŽA - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 2. ANA KARADŽA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 3. DORA GRGINČIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 4. FILIP CUCULIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 5. GABRIEL MALEŠ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 6. LUCIJA TOMIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 7. SINIŠA SPLAIT - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 8. VEDRAN RAK - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
Kondura Sisak
|
- 1. DORA KERKEZ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 2. LEA PAVKOVIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 3. MARINO KRZNARIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
KOSTRENA
|
- 1. BORNA BABIC - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 2. FILIP ĐORĐEVIC - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 3. SARA TADEJ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 4. VITO KATNIC - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
KRK CROATIA
|
- 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 2. AMEL IBRAHIMOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 3. AMIL MAJETIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 4. AMIL MAJETIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
|
- 5. ANTONIO ŠUTIĆ - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 6. ANTONIO ŠUTIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 7. AURORA BARBALIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 8. DOROTEA STOJAKOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 9. DOROTEA STOJAKOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 10. ELIAS JOSIP RUDMAN - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 11. ELIAS JOSIP RUDMAN - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 12. IRA ŠEKULJICA - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 13. IRA ŠEKULJICA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 14. IRRA ŠAHINOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 15. KRK CROATIA 1 - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
|
- 16. LOVRO ŽIVKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 17. LOVRO ŽIVKOVIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -68 (E3)
|
|
- 18. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
|
- 19. LUCIJA RAFAJ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 20. LUKA OČKO - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
|
- 21. LUKA RAFAJ - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 22. LUKA RAFAJ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 23. LUKA SKOMERŠIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 24. MAJA VUKUŠIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 25. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 26. MELISA IBRAHIMOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 27. MIA MARIA RUDMAN - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 28. MIA MARIA RUDMAN - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 29. NOAH ATAJIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 30. PETAR BOSANČIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
|
- 31. ROKO ŽIC - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 32. SOFIA LOJIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 33. STELLA POLONIJO - Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
|
- 34. TONI ČEPERIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 35. VIKTOR ČUBRIĆ - Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
LEPOGLAVA
|
- 1. PATRIK VUČKOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 2. PATRIK VUČKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
LJUTOMER
|
- 1. HANNAH VELA RAUTER - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
|
- 2. NICK ŠKOFLANC - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 3. NICK ŠKOFLANC - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 4. NUŠA JANŽEKOVIČ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 5. TAJA PLOHL - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 6. TIJA JANŽEKOVIČ - Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
|
|
- 7. TIJA JANŽEKOVIČ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
Metal - Jurdani
|
- 1. DAMIAN BLAŽEVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 2. IVA BRČINA - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 3. MEDINA DORIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
|
- 4. NOA BRICA - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 5. ROKO GALAMBOŠ - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 6. SVEN VRHOVEC - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 7. TARA TUBIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 8. VANESSA IVANČIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 9. VILIM HRŽIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
Mladost
|
- 1. DOMAGOJ JAGAR - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 2. FRANKO VALENTIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 3. KLARA BAOTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
|
- 4. LEONARD GOLUBIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 5. MIA ZETICA - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 6. OZANA VUJEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 7. PAULA NJEGOVEC - Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
|
- 8. TAMARA BAOTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 9. TEO CRNOGAJ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
NEVERA
|
- 1. ANA MARIJAN - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 2. ANTONIO ZEBA - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 3. BORNA ĐEČAJ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 4. FRAN TRINAJSTIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
|
- 5. HANA ČUGELJ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 6. KARLO SIGEL - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 7. LUKA OMEROVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 8. MATEJ DMIOVIC - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 9. MATIJA TOT - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 10. MIA MURICA - Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
|
- 11. NICOL VRBAN - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 12. PIA KOLACIO - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 13. ROKO RAČKI - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 14. VIKTOR ŠĆULAC - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
NO KACHI
|
- 1. ALESSIA BRDOVČAK - Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
|
|
- 2. AURA RAHMANOVIC - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
|
|
- 3. DAVID MARTIC - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 4. DINO JAKOVLJEVIC - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 5. EMMA ZEJNIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 6. IVANO KONEVSKI - Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
|
- 7. IVANO MAGZAN - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 8. IVONA HORVAT - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 9. LUKA ŠIPIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 10. MARIO VRANKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 11. MARIO VRANKOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 12. MATKO HORVAT - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 13. PETRA SOTOŠEK - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
|
- 14. ROKO VRANKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
OPATIJA
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
|
- 3. DAVID MILINOVICH - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 4. DAVID MILINOVICH - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 5. DOMAGOJ ŠPREM - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 6. JANA REDŽIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 7. JANA REDŽIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 8. KARLO ZORIČIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
|
- 9. KRISTIAN ZORIČIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 10. LANA ROGOVIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 11. LANA ROGOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 12. LEON BURŠIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 13. LEON BURŠIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
REGENERACIJA
|
- 1. AJDIN SALKIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
|
- 2. AMAR ŠABANAGIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
|
- 3. ARMEN DIZDAREVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 4. BELMIN HALILAGIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 5. EDA DIZDAREVIĆ - Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
|
- 6. EDA DIZDAREVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
|
- 7. EMA NADAREVIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 8. EMA NADAREVIĆ - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 9. EMA NADAREVIĆ - Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
|
|
- 10. EMAN PURIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 11. EMAN PURIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 12. ERMIN PAJAZETOVIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 13. ERMIN PAJAZETOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 14. KUMITE TIM REGENERACIJA - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
|
- 15. LEJLA KUDIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 16. LEJLA KUDIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
|
- 17. TARIK SALKIĆ - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 18. TARIK SALKIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 19. TARIS BEGANOVIĆ - Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
|
- 20. TARIS BEGANOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
RI CROATIA
|
- 1. ENEA SUŠANJ - Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
|
- 2. KARLO SELAK - Kumite - Kadeti 14,15 g. -68 (E3)
|
|
- 3. LANA KREŠIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
|
- 4. TEA KREŠIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
SAMOBOR
|
- 1. BORNA ŠUNJIĆ - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 2. PATRIK JEDNAR - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
|
- 3. ROKO CIRNSKI - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
Shitoryu Varaždin
|
- 1. JAKOV KOSTANJEVAC - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
|
- 2. MARTIN KOKOT - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
SPORT TARGET GERMINAL
|
- 1. ALESSANDRO CASARIN - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 2. ALESSANDRO CONTE - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 3. ALEX BORTOLOTTO - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 4. ALVISE TONIOLO - Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
|
- 5. ALVISE TONIOLO - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
|
- 6. DAVIDE ANDRETTA - Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
|
- 7. JURI MASON - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 8. JURI MASON - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
|
- 9. LAURA TRENTIN - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 10. MATTEO SIMIONATO - Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
|
- 11. SAMUEL FAVERO - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 12. TOMMASO MASON - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
TAD RIJEKA
|
- 1. ALAN DROFENIK - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
|
- 2. DOMINIK BENČAN - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 3. KORINA CUPAĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
|
- 4. LEO LAZAR - Kumite - Kadeti 14,15 g. -68 (E3)
|
|
- 5. LEO LAZAR - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 6. LUKA RAIČEVIĆ - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 7. MANUELA GRŽAC - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 8. NIKA KAPETANOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
|
- 9. NINO DONADIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 10. PETAR VUKOVIĆ - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
|
- 11. ROKO ŠTIGLIĆ - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 12. TOMISLAV ŠTEFANAC - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
TSKS
|
- 1. GIANLUCA RIGHETTO - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 2. LEONARDO ANTONAZZI - Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
|
- 3. MATTEO PERINO - Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
|
- 4. MATTEO PERINO - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 5. MATTIA FEDRIGO - Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
|
- 6. PATRIK MENEGHINI - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 7. PATRIK MENEGHINI - Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
|
- 8. SINISA BROCILOVIC - Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
TUŠKANAC
|
- 1. IVAN ZELJKO - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
|
- 2. IVAN ZELJKO - Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
|
- 3. MATIJA NASTESKI - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
|
- 4. MATIJA NASTESKI - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 5. TIA SMOLČIĆ - Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
|
- 6. TIA SMOLČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
Virovitica
|
- 1. JAKOB ĐEBRO - Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
|
- 2. JAKOB ĐEBRO - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 3. LUCIA KNEŽEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
|
- 4. MARIA KNEŽEVIĆ - Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
VOLOSKO
|
- 1. JAKOV PIŠKUR - Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
ZAMET
|
- 1. FILIP LONČAR - Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
|
- 2. FILIP RAMIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 3. KATARINA RAMIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
|
- 4. KRISTIAN LAKIĆ - Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
|
- 5. KRISTIAN LAKIĆ - Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
|
- 6. LORENA TOLIĆ - Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
|
- 7. LOVRO LENAC - Kumite - Kadeti 14,15 g. -68 (E3)
|
|
- 8. LOVRO LENAC - Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
|
- 9. LUCIA BATTAIA - Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
|
- 10. LUCIA BATTAIA - Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
|
- 11. NIKKA MEMIĆ - Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
|
- 12. RENATO REŠETAR - Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
|
- 13. RENATO REŠETAR - Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
|
- 14. TARIK ŽIŽAK - Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
|
- 15. TARIK ŽIŽAK - Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
|
- 16. TEA SGARDELLI - LJATIFI - Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
KATA (123)
BUJE
|
- 1. EMMA BERTA BOČKOR - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 2. EMMA BERTA BOČKOR - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 3. EMMA BERTA BOČKOR - Kata - Juniorke Open (K18)
|
Delta
|
- 1. LEONA ROVAN - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 2. MANUEL VEDRIŠ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 3. MANUEL VEDRIŠ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 4. PETRA ČABRIJAN - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 5. RAUL VEDRIŠ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 6. RAUL VEDRIŠ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
FINIDA (POREČ)
|
- 1. AMIR REŠIDOVIĆ - Kata - Veterani Open (K21)
|
|
- 2. AMIR REŠIDOVIĆ - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 3. CINTYA RADOVAN - Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
|
- 4. CINTYA RADOVAN - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 5. DAMIR KRSNIK - Kata - Veterani Open (K21)
|
|
- 6. DAMIR KRSNIK - Kata - Seniori Open (K19)
|
|
- 7. EMILI JURCAN - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 8. EMILI JURCAN - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 9. KATE RADOVIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 10. KATE RADOVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 11. LANA KADUM - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 12. LUCIJA JOZIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 13. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 14. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 15. MILE VLADUŠIĆ - Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
|
|
- 16. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 17. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2) - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 18. UČENICE EKIPNO (1) - KATA-Učenice team
|
|
- 19. UČENICE EKIPNO (2) - KATA-Učenice team
|
ISTRA
|
- 1. ROKO GROŠETA - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
KK "SENSEI" Pazin
|
- 1. URSULA MARIA PAMIĆ - Kata - Veteranke Open (K22)
|
Kondura Sisak
|
- 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 2. DORA KERKEZ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 3. DORA KERKEZ - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 4. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
|
|
- 5. JAKOV TOPIĆ - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 6. KLARA BALOG - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 7. LEA PAVKOVIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 8. LEON PAVKOVIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 9. NIKO HOBOR - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 10. UČENICI EKIPNO - KATA-Učenici team
|
LJUTOMER
|
- 1. HANNAH VELA RAUTER - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 2. NUŠA JANŽEKOVIČ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 3. TAJA PLOHL - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 4. TIJA JANŽEKOVIČ - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
Međimurje
|
- 1. IDA POSAVEC - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
|
- 2. TARA LESJAK - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
NOVIGRAD
|
- 1. IDA DUJAK - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 2. LEA BAISSERO - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 3. NOVIGRAD ML.UČENICE - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 4. VERONIKA BAUER - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
Polet
|
- 1. IGOR LJUBANSKI - Kata - Veterani Open (K21)
|
|
- 2. IGOR LJUBANSKI - Kata - Seniori Open (K19)
|
RAB-ENPI
|
- 1. ALEXANDER ŽIGO - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 2. ALICIA PREINSPERGER - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
|
- 3. ANA KATARINA TRAVAŠ - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 4. ANA KATARINA TRAVAŠ - Kata - Juniorke Open (K18)
|
|
- 5. ANASTASIA DUMIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 6. ANTONIO MATUŠAN - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 7. ANTONIO MATUŠAN - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 8. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 9. DORIAN FAFANĐEL - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 10. DORIAN FAFANĐEL - Kata - Juniori Open (K17)
|
|
- 11. DOROTEA IVANIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 12. DUJE KAC - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 13. EMA DEBELIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 14. FILIP IVANIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 15. FRANE ČALUŠIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 16. GABRIEL ANĐELIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 17. IVANO TOMIČIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 18. JAN ČOLIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 19. JOSIPA MORAS - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 20. LEA DUMIČIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 21. LEONA PEIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 22. LUKA IVČE - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 23. LUKA ŠAJBIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 24. MARKO ARSIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 25. MARO RENIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 26. NERA HABAZIN PENDE - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 27. NINA GRCE - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 28. PAVAO ZEBIĆ - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 29. RAB- ENPI 1 - KATA-Ml.učenici team (23)
|
|
- 30. TIN ČOLIĆ - Kata - Kadeti Open (K15)
|
REGENERACIJA
|
- 1. AJDIN SALKIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 2. AMAR ŠABANAGIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 3. AMAR ŠABANAGIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 4. ARMEN DIZDAREVIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 5. BELMIN HALILAGIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 6. EDA DIZDAREVIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
|
- 7. EDA DIZDAREVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 8. EMAN PURIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
|
- 9. EMAN PURIĆ - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 10. ERMIN PAJAZETOVIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 11. ERMIN PAJAZETOVIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 12. KATA TIM REGENERACIJA - KATA-Učenici team
|
|
- 13. KATA TIM REGENERACIJA - KATA-Ml.učenici team (23)
|
|
- 14. KATA TIM REGENERACIJA - KATA-Mlađi učenici team
|
|
- 15. TARIK SALKIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 16. TARIK SALKIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 17. TARIS BEGANOVIĆ - Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
|
|
- 18. TARIS BEGANOVIĆ - Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
Shitoryu Varaždin
|
- 1. ERIK TOMAŠIĆ - Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
|
- 2. JAKOV KOSTANJEVAC - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 3. MARTIN KOKOT - Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
|
- 4. TEA KOSTANJEVAC - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
SHOTOKAN UMAG
|
- 1. IAN ŠPELIĆ - Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
|
- 2. IAN ŠPELIĆ - Kata - Kadeti Open (K15)
|
SPORT TARGET GERMINAL
|
- 1. EDOARDO GRAZIOTTO - Kata - Kadeti Open (K15)
|
|
- 2. GIADA PERUZZI - Kata - Juniorke Open (K18)
|
|
- 3. PIETRO BINOTTO - Kata - Juniori Open (K17)
|
ZAMET
|
- 1. DORA RUBINIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 2. EKIPNO MLAĐE UČENICE - KATA-Mlađe učenice team
|
|
- 3. EKIPNO MLAĐE UČENICE - KATA-Učenice team
|
|
- 4. LAURA JOZIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 5. LAURA JOZIĆ - Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
|
- 6. MINELA MAKAREVIĆ - Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
|
- 7. MIRELA MAKAREVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 8. NIKOLA MALIĆ - Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
|
- 9. NINA DUDUKOVIĆ - Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
|
- 10. NINA DUDUKOVIĆ - Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
|
- 11. NINA DUDUKOVIĆ - Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
|
- 12. SARA HRVAĆANIN - Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
|
- 13. SARA MEMIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
|
- 14. SARA MEMIĆ - Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
|
|