Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Veterani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenici
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
403
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
231
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
350
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
231
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
297
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
403
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
196
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
370
IVA BRČINA (METAL)
231
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
297
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
370
0
IVA BRČINA (METAL)
297
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
370
0
IVA BRČINA (METAL)
196
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
88
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
535
0
DORA GRGINČIĆ (GROBNIK)
200
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
88
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
535
DORA GRGINČIĆ (GROBNIK)
353
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
374
MEDINA DORIĆ (METAL)
200
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
535
0
DORA GRGINČIĆ (GROBNIK)
353
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
374
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
200
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
353
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
374
MEDINA DORIĆ (METAL)
Medalists
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NEVIA ZORIC, Kastav
3. DORA GRGINČIĆ, KK Grobničan
3. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
70
0
NUŠA JANŽEKOVIČ (LJUTOME)
371
0
TARA TUBIĆ (METAL)
70
0
NUŠA JANŽEKOVIČ (LJUTOME)
201
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
TARA TUBIĆ (METAL)
538
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
85
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
120
LANA KREŠIĆ (CRO)
201
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
0
TARA TUBIĆ (METAL)
538
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
120
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
201
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
120
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
538
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. NUŠA JANŽEKOVIČ, LJUTOMER
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
122
HANNAH VELA RAUTER (LJUTOME)
122
0
HANNAH VELA RAUTER (LJUTOME)
221
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
356
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
359
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
362
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
122
0
HANNAH VELA RAUTER (LJUTOME)
356
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
359
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
362
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
356
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
359
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
362
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. HANNAH VELA RAUTER, LJUTOMER
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
222
0
EKIPNO ML.UCENICE KASTAV (KASTAV)
567
0
CHAMPION CHAMPION (CHMPRI)
Medalists
1. CHAMPION CHAMPION, CHAMPION RIJEKA
2. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV, Kastav
3. ----
3. ----