Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
298
0
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
298
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
295
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
316
VITO JELENIĆ (SENSEI)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
116
0
SADIKOVIĆ MUHAMMED (KKŠ)
287
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
11
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
298
0
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
316
0
VITO JELENIĆ (SENSEI)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
287
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
0
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
23
0
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB
3. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
216
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
88
0
ALAN DROFENIK (TAD )
216
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
168
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
88
0
ALAN DROFENIK (TAD )
288
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
617
0
LEON LOVRENČIĆ (NEVERA)
557
0
JAN CANJAR (KA 1969)
529
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
127
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
168
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
88
0
ALAN DROFENIK (TAD )
557
0
JAN CANJAR (KA 1969)
529
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
168
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
557
0
JAN CANJAR (KA 1969)
529
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
617
0
LEON LOVRENČIĆ (NEVERA)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. MARKO VRDOLJAK, LOTOS ZAGREB
3. LEON LOVRENČIĆ, NEVERA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
59
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
59
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
120
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
59
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
89
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
29
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
434
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
655
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
550
MARIN VUĐAN (IVANEC)
215
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
292
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
59
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
89
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
434
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
655
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
550
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
215
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
292
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
89
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
550
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
215
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
89
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
550
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
655
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
215
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
655
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
Medalists
1. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. MARIN VUĐAN, IVANEC
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. KARLO MUDROVČIĆ, LOTOS ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
610
0
MATIJA TOT (NEVERA)
144
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
610
0
MATIJA TOT (NEVERA)
248
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
157
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
144
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
592
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
718
0
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
511
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
670
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
248
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
144
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
592
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
670
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
248
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
670
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
592
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
511
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. NOA MOLNAR, Međimurje
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARIN MRKONJIĆ, BUSHIDO
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
51
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
51
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
492
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
24
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
618
0
LUKA GRČIĆ DOLENEC (NEVERA)
437
JURE VICKOV (KK ZANS)
254
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
547
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
24
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
254
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
145
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
161
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
217
0
K K LOTOS ZAGREB (LOTOS)
709
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
517
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
217
0
K K LOTOS ZAGREB (LOTOS)
517
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
Medalists
1. K K LOTOS ZAGREB, LOTOS ZAGREB
2. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split
3. KUMITE TIM, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA