Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
298
0
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
298
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
295
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
316
VITO JELENIĆ (SENSEI)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
116
0
SADIKOVIĆ MUHAMMED (KKŠ)
287
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
11
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
298
0
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
316
0
VITO JELENIĆ (SENSEI)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
287
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
0
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
23
0
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB
3. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
216
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
88
0
ALAN DROFENIK (TAD )
216
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
168
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
88
0
ALAN DROFENIK (TAD )
288
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
617
0
LEON LOVRENČIĆ (NEVERA)
557
0
JAN CANJAR (KA 1969)
529
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
127
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
168
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
88
0
ALAN DROFENIK (TAD )
557
0
JAN CANJAR (KA 1969)
529
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
168
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
557
0
JAN CANJAR (KA 1969)
529
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
617
0
LEON LOVRENČIĆ (NEVERA)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. MARKO VRDOLJAK, LOTOS ZAGREB
3. LEON LOVRENČIĆ, NEVERA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
59
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
59
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
120
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
59
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
89
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
29
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
434
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
655
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
550
MARIN VUĐAN (IVANEC)
215
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
292
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
59
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
89
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
434
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
655
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
550
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
215
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
292
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
89
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
550
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
215
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
89
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
550
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
655
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
215
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
655
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
Medalists
1. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. MARIN VUĐAN, IVANEC
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. KARLO MUDROVČIĆ, LOTOS ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
610
0
MATIJA TOT (NEVERA)
144
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
610
0
MATIJA TOT (NEVERA)
248
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
157
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
144
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
592
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
718
0
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
511
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
670
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
248
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
144
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
592
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
670
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
248
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
670
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
592
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
511
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. NOA MOLNAR, Međimurje
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARIN MRKONJIĆ, BUSHIDO
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
51
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
51
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
492
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
24
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
618
0
LUKA GRČIĆ DOLENEC (NEVERA)
437
JURE VICKOV (KK ZANS)
254
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
547
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
24
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
254
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
145
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
161
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
217
0
K K LOTOS ZAGREB (LOTOS)
709
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
517
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
217
0
K K LOTOS ZAGREB (LOTOS)
517
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
Medalists
1. K K LOTOS ZAGREB, LOTOS ZAGREB
2. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split
3. KUMITE TIM, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA