Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
TEŽA/LETO
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
507
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
139
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
312
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
137
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
139
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
312
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
Dobitniki medalj
1. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
128
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
407
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
2. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
680
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
283
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
501
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
680
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
283
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
456
0
BRUNO ČOVIĆ (KK ZANS)
503
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
454
0
PETAR JOSIĆ (KK ZANS)
404
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
702
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
501
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
283
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
503
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
404
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
501
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
503
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
404
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
454
0
PETAR JOSIĆ (KK ZANS)
Dobitniki medalj
1. DARIO SZEL, SAMOBOR
2. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
3. LEON PENDIĆ, Delta
3. LOVRO LENAC, ZAMET
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
91
LEO LAZAR (TAD )
346
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
91
LEO LAZAR (TAD )
93
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
402
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
279
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
346
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
91
0
LEO LAZAR (TAD )
402
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
279
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
346
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
279
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
402
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
270
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
290
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
222
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
641
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
270
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
222
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
Dobitniki medalj
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LEON GOLJAK, KK 10. DAN
3. ANTE IVAKOVIC, DALMACIJA
3. IVAN POLIĆ, Delta