Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađi seniori
KUMITE - Mlađe seniorke
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
381
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
115
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
381
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
0
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
381
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
115
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
359
ERIKA VASILJ (KKKDM)
266
FRANKA MIĆIN (OKIT)
91
ANJA ŠKORIĆ (ŠI 1066)
4
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
494
SARA TUCAKOVIĆ (1)
258
ELA ADŽAGA (OKIT)
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
115
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
359
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
266
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
91
0
ANJA ŠKORIĆ (ŠI 1066)
4
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
494
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
258
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
266
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
4
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
494
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
101
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
494
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
258
ELA ADŽAGA (OKIT)
4
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
258
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. ANTONIJA KNEZOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ELA ADŽAGA, OKIT
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
151
NEJLA HELAC (KBV GRB)
151
0
NEJLA HELAC (KBV GRB)
0
379
0
PETRA LOVRIĆ (HR.DRAG)
151
0
NEJLA HELAC (KBV GRB)
79
MARE MILETA (ŠI 1066)
451
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
496
MIA PAŠKALJ (1)
424
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
211
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
89
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
342
IVA MARIĆ (KKŠB)
151
0
NEJLA HELAC (KBV GRB)
79
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
451
0
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
496
0
MIA PAŠKALJ (1)
424
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
211
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
89
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
342
0
IVA MARIĆ (KKŠB)
79
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
451
0
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
424
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
89
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
79
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
89
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
342
IVA MARIĆ (KKŠB)
424
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
342
0
IVA MARIĆ (KKŠB)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVA GLUIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NEJLA HELAC, KBV GRBAVICA
3. IVA MARIĆ, Široki Brijeg
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
347
0
MARIJA IVANKOVIĆ (KKŠB)
90
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
347
0
MARIJA IVANKOVIĆ (KKŠB)
462
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
90
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
327
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
418
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
261
TARA JUKIĆ (OKIT)
462
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
90
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
327
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
261
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
462
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
327
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
261
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
418
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. MARIJA IVANKOVIĆ, Široki Brijeg
3. TARA JUKIĆ, OKIT