Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađi seniori
KUMITE - Mlađe seniorke
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
399
0
NIKOLA MIKULIĆ (ŠIROKI)
397
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
399
0
NIKOLA MIKULIĆ (ŠIROKI)
98
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
397
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
395
TOMO SESAR (HR.DRAG)
321
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
98
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
397
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
395
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
321
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
98
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
395
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
321
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
Medalists
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TOMO SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ANTE ZOVKO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LUKA DROPULJIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
492
0
MIHAEL EBERHART (1)
376
0
MILAN MIKULIĆ (HR.DRAG)
Medalists
1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. MILAN MIKULIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
391
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
250
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
378
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
391
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
378
0
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
Medalists
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MATEJ SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
497
0
IVAN KONFORTA (1)
483
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
482
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
328
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
483
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
482
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
Medalists
1. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
2. MATEO OŽEGOVIĆ, DRNIŠ
3. SILVIO KAVELJ, PORTO TOLERO
3. IVAN KONFORTA, KNIN
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
234
0
BAKIR GOLOŠ (NERAMO)
301
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
301
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
481
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
85
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
234
0
BAKIR GOLOŠ (NERAMO)
86
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
383
0
ANTONIO DAVID MARKIĆ (HR.DRAG)
174
BORIS VICULIN JURIĆ (KK SOKO)
301
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
85
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
86
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
174
0
BORIS VICULIN JURIĆ (KK SOKO)
85
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
86
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
174
0
BORIS VICULIN JURIĆ (KK SOKO)
383
0
ANTONIO DAVID MARKIĆ (HR.DRAG)
Medalists
1. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. BRUNO ŠUTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. BORIS VICULIN JURIĆ, KK SOKOL
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
323
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
326
0
ROKO GRADAC (PORTO)
Medalists
1. LUKA VIDOJEVIĆ, PORTO TOLERO
2. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
245
0
SEMIN BOJČIĆ (NERAMO)
322
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
245
0
SEMIN BOJČIĆ (NERAMO)
264
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
322
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
120
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
407
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
274
0
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
377
DOMAGOJ SESAR (HR.DRAG)
264
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
322
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
274
0
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
377
0
DOMAGOJ SESAR (HR.DRAG)
264
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
377
0
DOMAGOJ SESAR (HR.DRAG)
274
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
Medalists
1. DOMAGOJ SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. LEON BUHIĆ, OKIT
3. LUKA RADIĆ, PORTO TOLERO
3. DUJE THEO SAVIĆ, OKIT