Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađi seniori
KUMITE - Mlađe seniorke
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P6)
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
Kata - Ml. učenice Open (P10)
Kata - Mlađe učenice (K4)
109
0
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
125
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
19
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
109
0
ENA VITKOVIĆ (KK SOKO)
125
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
231
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
362
0
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
172
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
19
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
125
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
231
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
172
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
19
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
172
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
231
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL
3. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P6)
475
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
229
0
JOSIPA STANČIĆ (BUSHI)
173
0
LENA BATINIĆ (KK SOKO)
229
0
JOSIPA STANČIĆ (BUSHI)
20
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
475
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
281
0
EMA LASTRE (KKSOLIN)
478
0
PETRA DIVIĆ (SPLIT)
404
LARA STANČIĆ (BUSHI)
229
0
JOSIPA STANČIĆ (BUSHI)
20
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
281
0
EMA LASTRE (KKSOLIN)
404
0
LARA STANČIĆ (BUSHI)
20
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
281
0
EMA LASTRE (KKSOLIN)
404
0
LARA STANČIĆ (BUSHI)
478
0
PETRA DIVIĆ (SPLIT)
Medalists
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. EMA LASTRE, DALMACIJA-CEMENT
3. JOSIPA STANČIĆ, Karate Dojo Brač
3. LARA STANČIĆ, Karate Dojo Brač
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
474
0
ANA MARINOV (KKGALEB)
232
0
MAŠA ANUŠIĆ (KKGALEB)
329
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
474
0
ANA MARINOV (KKGALEB)
414
0
PETRA KRAPIĆ (FIGHT)
232
0
MAŠA ANUŠIĆ (KKGALEB)
185
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
233
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
479
0
MARIJETA ROGOŠIĆ (SPLIT)
48
0
ZOFIJA ETEROVIĆ (BRAČ)
329
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
232
0
MAŠA ANUŠIĆ (KKGALEB)
185
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
48
0
ZOFIJA ETEROVIĆ (BRAČ)
329
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
48
0
ZOFIJA ETEROVIĆ (BRAČ)
185
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
479
0
MARIJETA ROGOŠIĆ (SPLIT)
Medalists
1. ZOFIJA ETEROVIĆ, Brač
2. BRUNA GALIĆ, PORTO TOLERO
3. MAŠA ANUŠIĆ, KK Galeb
3. MARTA MIKELIĆ, KK SOKOL
Kata - Ml. učenice Open (P10)
443
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
430
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
210
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
169
0
LANA MIHALJ (POSUŠJE)
443
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
169
0
LANA MIHALJ (POSUŠJE)
Medalists
1. ZARA PERIŠA, ŠIBENIK
2. LANA MIHALJ, KK Posušje
3. MATEA ČAMBER, KK Posušje
3. TARA ČELAR, ŠIBENIK