Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
6.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
3
6.
7.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
8.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
9.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
11.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
KUMITE-Ml. učenici, KUMITE-Ml. učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
0
1
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
2
1
2.
3.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
2
0
2
3.
4.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
2
0
5.
6.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
3
6.
7.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
9.
KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
12.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
13.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
14.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
16.
Zvonimir Zadar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
1
2.
3.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
2
1
0
3.
4.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
5
4.
5.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
1
0
5.
6.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
KNIN
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
9.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
2
2
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
2
10.
11.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
11.
12.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
13.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
14.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
15.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
16.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
17.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
18.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
19.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
20.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
2
1
1
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
0
3.
4.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
4.
5.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
1
4
1
5.
6.
KNIN
0
1.
0
1.
0
1
2
1
6.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
5
7.
8.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
15.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
16.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
17.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
18.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
19.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
2
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
2
2.
3.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
2
6.
7.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
12.
"Forum"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
2.
3.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
6.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
8.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
9.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
10.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
12.
KK DO - Tuzla
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KUMITE - Mlađi seniori, KUMITE - Mlađe seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
4.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
KK DO - Tuzla
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
3.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
4.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
4.