Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
6.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
3
6.
7.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
8.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
9.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
11.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
KUMITE-Ml. učenici, KUMITE-Ml. učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
0
1
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
2
1
2.
3.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
2
0
2
3.
4.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
2
0
5.
6.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
3
6.
7.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
9.
KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
12.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
13.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
14.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
16.
Zvonimir Zadar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
1
2.
3.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
2
1
0
3.
4.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
5
4.
5.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
1
0
5.
6.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
KNIN
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
9.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
2
2
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
2
10.
11.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
11.
12.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
13.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
14.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
15.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
16.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
17.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
18.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
19.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
20.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
2
1
1
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
0
3.
4.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
4.
5.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
1
4
1
5.
6.
KNIN
0
1.
0
1.
0
1
2
1
6.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
5
7.
8.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
15.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
16.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
17.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
18.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
19.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
2
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
2
2.
3.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
2
6.
7.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
12.
"Forum"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
2.
3.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
6.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
8.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
9.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
10.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
12.
KK DO - Tuzla
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KUMITE - Mlađi seniori, KUMITE - Mlađe seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
4.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
KK DO - Tuzla
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
3.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
4.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
4.