Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
OKIT
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
3.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
1
3.
4.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
3.
5.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
KUMITE-Ml. učenici, KUMITE-Ml. učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
5
0
1
1.
2.
Metal - Jurdani
0
1.
0
1.
0
2
2
0
2.
3.
OKIT
0
1.
0
1.
0
1
2
2
3.
4.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
3
3
5.
6.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
2
7.
8.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
2
7.
9.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
7.
10.
KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
2
7.
11.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
3
1
4
1.
2.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
3
0
1
2.
3.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
4
0
3.
4.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
1
4.
5.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
1
2
1
5.
6.
KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
2
6.
7.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
8.
Metal - Jurdani
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
9.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
2
9.
10.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
11.
12.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
11.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
1
1.
2.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
3.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
4.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
1
2
4.
5.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
6.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
2
1
7.
8.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
Metal - Jurdani
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
15.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
16.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
17.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
2
1
2.
3.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
1
0
1
3.
4.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
6.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
7.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
8.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
9.
Student Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
3.
Student Mostar
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
1
2
4.
5.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KUMITE - Mlađi seniori, KUMITE - Mlađe seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
3.
Student Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
3.