Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmacija Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
3
0
0
0
2.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
2
2
0
0
0
3.
FRAN ŠIMIĆ
KK Galeb
CIC-M (K1)
2
1
0
0
0
4.
IVAN KNEZOVIĆ
KK Galeb
CIC-M-9-7kyu (P1)
2
1
0
0
0
5.
LUKA BAKOVIĆ
Karate Dojo Brač
CIC-M-9-7kyu (P1), CIC-M (K1)
3
1
0
0
0
6.
NIKOLA MIKAČIĆ
Karate Dojo Brač
CIC-M (K1), CIC-M-9-7kyu (P1)
2
0
0
0
0
7.
NIKO MATKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
8.
TONČI VRANIČIĆ
Brač
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTA ZORICA
KK "OSVIT"
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
1
1
0
0
0
2.
ALEKSANDRA KOSTADINOVA
Karate Dojo Brač
CIC-Ž-9-7kyu (P2), CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANDRIJA MIŠE
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
2
2
0
0
0
2.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
MUČ-M-76KYU (P7)
2
2
0
0
0
3.
ROKO MARINIĆ
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
2
2
0
0
0
4.
LUKA MARINIĆ
KK Galeb
MUČ-M-76KYU (P7)
2
1
0
0
0
5.
NADAN JUKIĆ
Brač
MUČ-M (K3)
2
1
0
0
0
6.
MARIN VLAHOVIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-M-76KYU (P7), MUČ-M (K3)
3
1
0
0
0
7.
BRANIMIR BAKOVIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-M-76KYU (P7)
1
0
0
0
0
8.
DUJE NANJARA
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
1
0
0
0
0
9.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
0
10.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
1
0
0
0
0
11.
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TENA SVALINA
OKIT
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
3
0
0
0
2.
LUCIJA ČVELJO
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
2
0
0
0
3.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-78KYU (P6)
1
1
0
0
0
4.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
2
0
0
0
5.
FANI KARABATIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
3
2
0
0
0
6.
LARA ANTIČEVIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
1
0
0
0
7.
TIA ETEROVIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
1
0
0
0
8.
LARA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-78KYU (P6), MUČ-Ž (K4)
3
1
0
0
0
9.
NORA VRANDEČIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
1
0
0
0
10.
ANTONIJA MARTINIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
0
0
0
0
11.
PETRA PAROVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
0
0
0
0
12.
ALEXIA CHIARA NIZETICH
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
1
0
0
0
0
13.
ENA VITKOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARINO MATIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
2
2
0
0
0
2.
MATEJ REŽIĆ
DALMACIJA-CEMENT
UČ-M-98KYU (P11)
2
2
0
0
0
3.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
UČ-M (K5)
1
1
0
0
0
4.
LOVRE JOVANOVIĆ
KK Galeb
UČ-M-98KYU (P11)
2
1
0
0
0
5.
ŠIMUN ŠANTIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
2
1
0
0
0
6.
ŠIMUN RAMADŽA
ŠIBENIK
UČ-M-98KYU (P11)
2
1
0
0
0
7.
ANTE BULJEVIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
1
0
0
0
0
8.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
UČ-M-75KYU (P13)
1
0
0
0
0
9.
IVAN ŠOŠIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-98KYU (P11)
1
0
0
0
0
10.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
UČ-M (K5)
1
0
0
0
0
11.
MARCELLO ANDREA NIZETICH
Karate Dojo Brač
UČ-M-98KYU (P11)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
3
3
0
0
0
2.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6)
2
2
0
0
0
3.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P14)
2
2
0
0
0
4.
BARBARA GREGIĆ
Brač
UČ-Ž (K6)
3
2
0
0
0
5.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P14)
2
1
0
0
0
6.
JOSIPA CIGIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
1
0
0
0
7.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
UČ-Ž (K6)
2
1
0
0
0
8.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
1
0
0
0
9.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-Ž-75KYU (P14), UČ-Ž (K6)
3
0
0
0
0
10.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
0
0
0
0
11.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
0
12.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
1
0
0
0
0
13.
LEA ŠOLIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-75KYU (P14)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
2
2
0
0
0
2.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
2
2
0
0
0
3.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
MKAD-Ž (K8)
1
1
0
0
0
4.
JOSIPA CIGIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
2
1
0
0
0
5.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
1
0
0
0
0
6.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
0
7.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P18)
1
0
0
0
0
8.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
1
0
0
0
0
9.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA - Ml. seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA - Ml. seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Veterani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.