Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TEAM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KIDS-M (K1)
3
3
0
0
0
2.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
2
2
0
0
0
3.
FRAN ŠIMIĆ
KK Galeb
CIC-M (K1)
2
1
0
0
0
4.
IVAN KNEZOVIĆ
KK Galeb
KIDS-M (K1)
2
1
0
0
0
5.
LUKA BAKOVIĆ
Karate Dojo Brač
KIDS-M (K1), CIC-M (K1)
3
1
0
0
0
6.
NIKOLA MIKAČIĆ
Karate Dojo Brač
CIC-M (K1), KIDS-M (K1)
2
0
0
0
0
7.
NIKO MATKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
KIDS-M (K1)
1
0
0
0
0
8.
TONČI VRANIČIĆ
Brač
KIDS-M (K1)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARTA ZORICA
KK "OSVIT"
KIDS-F (K2)
1
1
0
0
0
2.
ALEKSANDRA KOSTADINOVA
Karate Dojo Brač
KIDS-F (K2), CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANDRIJA MIŠE
KK SOKOL
YBOYS (K3)
2
2
0
0
0
2.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
MUČ-M-76KYU (P7)
2
2
0
0
0
3.
ROKO MARINIĆ
KK Galeb
YBOYS-78KYU (P1)
2
2
0
0
0
4.
LUKA MARINIĆ
KK Galeb
MUČ-M-76KYU (P7)
2
1
0
0
0
5.
NADAN JUKIĆ
Brač
YBOYS (K3)
2
1
0
0
0
6.
MARIN VLAHOVIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-M-76KYU (P7), YBOYS (K3)
3
1
0
0
0
7.
BRANIMIR BAKOVIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-M-76KYU (P7)
1
0
0
0
0
8.
DUJE NANJARA
KK Galeb
YBOYS-78KYU (P1)
1
0
0
0
0
9.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
YBOYS (K3)
1
0
0
0
0
10.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
YBOYS-78KYU (P1)
1
0
0
0
0
11.
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA
KK SOKOL
YBOYS (K3)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TENA SVALINA
OKIT
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
3
0
0
0
2.
LUCIJA ČVELJO
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
2
2
0
0
0
3.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
YGIRLS-78KYU (P2)
1
1
0
0
0
4.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
2
0
0
0
5.
FANI KARABATIĆ
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
3
2
0
0
0
6.
LARA ANTIČEVIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
1
0
0
0
7.
TIA ETEROVIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
1
0
0
0
8.
LARA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
YGIRLS-78KYU (P2), YGIRLS (K4)
3
1
0
0
0
9.
NORA VRANDEČIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
1
0
0
0
10.
ANTONIJA MARTINIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
0
0
0
0
11.
PETRA PAROVIĆ
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
2
0
0
0
0
12.
ALEXIA CHIARA NIZETICH
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
1
0
0
0
0
13.
ENA VITKOVIĆ
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINO MATIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
2
2
0
0
0
2.
MATEJ REŽIĆ
DALMACIJA-CEMENT
BOYS-78KYU (P3)
2
2
0
0
0
3.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
BOYS (K5)
1
1
0
0
0
4.
LOVRE JOVANOVIĆ
KK Galeb
BOYS-78KYU (P3)
2
1
0
0
0
5.
ŠIMUN ŠANTIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
2
1
0
0
0
6.
ŠIMUN RAMADŽA
ŠIBENIK
BOYS-78KYU (P3)
2
1
0
0
0
7.
ANTE BULJEVIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
1
0
0
0
0
8.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
UČ-M-75KYU (P13)
1
0
0
0
0
9.
IVAN ŠOŠIĆ
Karate Dojo Brač
BOYS-78KYU (P3)
1
0
0
0
0
10.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
BOYS (K5)
1
0
0
0
0
11.
MARCELLO ANDREA NIZETICH
Karate Dojo Brač
BOYS-78KYU (P3)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
GIRLS-78KYU (P4)
3
3
0
0
0
2.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
GIRLS (K6)
2
2
0
0
0
3.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P14)
2
2
0
0
0
4.
BARBARA GREGIĆ
Brač
GIRLS (K6)
3
2
0
0
0
5.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P14)
2
1
0
0
0
6.
JOSIPA CIGIĆ
ŠIBENIK
GIRLS-78KYU (P4)
2
1
0
0
0
7.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
GIRLS (K6)
2
1
0
0
0
8.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
GIRLS-78KYU (P4)
2
1
0
0
0
9.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-Ž-75KYU (P14), GIRLS (K6)
3
0
0
0
0
10.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
GIRLS-78KYU (P4)
2
0
0
0
0
11.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
GIRLS (K6)
1
0
0
0
0
12.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
GIRLS-78KYU (P4)
1
0
0
0
0
13.
LEA ŠOLIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-75KYU (P14)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
2
2
0
0
0
2.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
2
2
0
0
0
3.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
YCAD-F (K8)
1
1
0
0
0
4.
JOSIPA CIGIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
2
1
0
0
0
5.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
1
0
0
0
0
6.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
YCAD-F (K8)
1
0
0
0
0
7.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P18)
1
0
0
0
0
8.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
1
0
0
0
0
9.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA - Ml. seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA - Ml. seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Veterani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.