Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Kup Grada Vukovara 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE- Mlađi učenici
KUMITE - Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽA/LETO
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
198
0
OSMAN ČAJANI (ELDIKAN)
291
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
198
0
OSMAN ČAJANI (ELDIKAN)
190
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
291
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
272
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
298
0
LUKA KESER (ICTUS)
62
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
190
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
291
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
272
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
62
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
190
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
62
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
272
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
2. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ, KK KUNA OSIJEK
3. OSMAN ČAJANI, ELDI KAN
3. MARKO JURIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Kadeti -57
342
0
KRUNO KROPEK (MEĐIMUR)
74
0
DORIJAN PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
3
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
94
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
154
NEJAZI BAKIJI (RINIA)
74
0
DORIJAN PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
3
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
94
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
154
0
NEJAZI BAKIJI (RINIA)
74
0
DORIJAN PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
154
0
NEJAZI BAKIJI (RINIA)
94
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
Dobitniki medalj
1. NEJAZI BAKIJI, RINIA
2. DORIJAN PLAVŠIĆ, Vukovar`91
3. ----
3. SEBASTIJAN STANEK, Vukovar`91
Kumite - Kadeti -63
155
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
344
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
54
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
295
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
155
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
54
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
Dobitniki medalj
1. OMER MUSLIJI, RINIA
2. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, RAVANGRAD
3. LEON KLJAIĆ, ICTUS
Kumite - Kadeti -70
95
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
210
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
95
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
56
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
210
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
224
0
MATIJA JAKOBFI (BELIMAN)
286
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
93
DOMINIK POŽARKO (VUKOVAR)
56
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
210
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
286
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
93
0
DOMINIK POŽARKO (VUKOVAR)
56
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
286
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
93
0
DOMINIK POŽARKO (VUKOVAR)
224
0
MATIJA JAKOBFI (BELIMAN)
Dobitniki medalj
1. JAKOV RUKAVINA, Mladost
2. LOVRO TISUCKI, Max Ivankovo
3. ANTONIO GERDEŠIĆ, BELI MANASTIR 98
3. MATIJA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
Kumite - Kadeti +70
264
0
EUGEN HERCEG (LJU)
255
0
OLIVER ČULE (CROHEC)
Dobitniki medalj
1. OLIVER ČULE, CROHERC
2. EUGEN HERCEG, LJUBUŠKI
3. ----
3. ----