Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Kup Grada Vukovara 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE- Mlađi učenici
KUMITE - Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽA/LETO
Kata - Mlađi učenici open
Kata - Mlađi učenici 7-6 kyu
Kata - Mlađi učenici 9-8 kyu
Kata - Mlađi učenici open
328
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
145
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
303
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
200
0
DARDAN DINARICA (ELDIKAN)
145
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
200
0
DARDAN DINARICA (ELDIKAN)
Dobitniki medalj
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. DARDAN DINARICA, ELDI KAN
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. DAMIR ĆULUBRK, ICTUS
Kata - Mlađi učenici 7-6 kyu
322
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
322
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
10
0
ANTONIO HUTZ (VUKOVAR)
139
0
TIN JURIŠIĆ (KKOS)
322
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
20
JOSIP BEZJAK (VUKOVAR)
314
ROBERT VUKOJEVIĆ (ICTUS)
10
ANTONIO HUTZ (VUKOVAR)
315
PETAR NOL (ICTUS)
115
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
305
LUKA SIČANICA (ICTUS)
11
ANTON STANEK (VUKOVAR)
322
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
20
0
JOSIP BEZJAK (VUKOVAR)
314
0
ROBERT VUKOJEVIĆ (ICTUS)
10
0
ANTONIO HUTZ (VUKOVAR)
315
0
PETAR NOL (ICTUS)
115
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
305
0
LUKA SIČANICA (ICTUS)
11
0
ANTON STANEK (VUKOVAR)
20
0
JOSIP BEZJAK (VUKOVAR)
10
0
ANTONIO HUTZ (VUKOVAR)
115
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
11
0
ANTON STANEK (VUKOVAR)
20
0
JOSIP BEZJAK (VUKOVAR)
115
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
315
PETAR NOL (ICTUS)
11
0
ANTON STANEK (VUKOVAR)
315
0
PETAR NOL (ICTUS)
Dobitniki medalj
1. JOSIP BEZJAK, Vukovar`91
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. IVANO VUKOJEVIĆ, ICTUS
3. ANTON STANEK, Vukovar`91
Kata - Mlađi učenici 9-8 kyu
309
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
309
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
44
0
VIKTOR DIBERTO (VUKOVAR)
309
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
161
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
42
0
TADIJA IVIĆ (VUKOVAR)
32
LUKA SOLDO (VUKOVAR)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
35
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
13
BORNA RADIĆ (VUKOVAR)
180
0
LEON VACKA (333CR)
36
0
MATEJ LUKIĆ (VUKOVAR)
41
SIMON JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
309
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
32
0
LUKA SOLDO (VUKOVAR)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
13
0
BORNA RADIĆ (VUKOVAR)
180
0
LEON VACKA (333CR)
41
0
SIMON JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
180
0
LEON VACKA (333CR)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
13
0
BORNA RADIĆ (VUKOVAR)
35
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
180
0
LEON VACKA (333CR)
35
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
Dobitniki medalj
1. LEO POTURICA, Nova Gradiška
2. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
3. MARIN SUČIĆ, Vukovar`91