Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Kup Jadrana 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE - Dječaci (7-8 god)
KUMITE - Djevojčice (7-8 god)
KUMITE - Dječaci (9-10 god)
KUMITE - Djevojčice (9-10 god)
KUMITE - Dječaci (11-12 god)
KUMITE - Djevojčice (11-12 god)
KUMITE - Dječaci (13-14 god)
KUMITE - Djevojčice (13-14 god)
KUMITE WKF - Kadeti
KUMITE WKF - Kadetkinje
KUMITE WKF - Juniori
KUMITE WKF - Juniorke
KUMITE WKF - U21 (Ž)
KUMITE WKF - Seniori
KUMITE WKF - Seniorke
KATA WKF - muški
KATA WKF - ženski
KATA A - muški
KATA A - ženski
KATA B - muški
KATA B - ženski
KUMITE TEAM - ženski
KATA TEAM - ženski
TEŽINE / UZRASTI
KATA B (Ž) - 2015/16
KATA B (Ž) - 2014/15
KATA B (Ž) - 2013/14
KATA B (Ž) - 2012/13
KATA B (Ž) - 2011/12
KATA B (Ž) - 2010/11
KATA B (Ž) - 2009/10
KATA B (Ž) - 2008/09
KATA B (Ž) - 2015/16
296
0
SARA BRČIĆ (KKSOLIN)
153
0
SOFIA VRCAN PLAZA (OKIT)
Osvajači medalja
1. SOFIA VRCAN PLAZA, OKIT
2. SARA BRČIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
3. ----
KATA B (Ž) - 2014/15
257
0
MARIELA SUNKO (OBI KAŠ)
23
0
KLARA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
14
MARINA MUSLIM (KK SOKO)
257
0
MARIELA SUNKO (OBI KAŠ)
14
0
MARINA MUSLIM (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. MARINA MUSLIM, KK SOKOL
2. MARIELA SUNKO, OBI Kaštela
3. KLARA PAVLOVIĆ, KK SOKOL
3. ----
KATA B (Ž) - 2013/14
254
0
NATALIJA BILIŠKOV (OBI KAŠ)
221
0
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
254
0
NATALIJA BILIŠKOV (OBI KAŠ)
221
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
222
0
IVA PLEĆAS (KKKDM)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
221
0
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
0
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
0
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
222
0
IVA PLEĆAS (KKKDM)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA KOSTADINOVA, Karate Dojo Brač
2. TEA PERAGA, OBI Kaštela
3. NATALIJA BILIŠKOV, OBI Kaštela
3. IVA PLEĆAS, KK Knez Domagoj Metković
KATA B (Ž) - 2012/13
435
0
SARA VUKOJA (BUSHI)
252
0
NIKA KRAVAR (OBI KAŠ)
157
0
SANJA HADŽOVIĆ KRAGIĆ (KKGALEB)
252
0
NIKA KRAVAR (OBI KAŠ)
50
0
MIA NINIĆ (AT05101)
435
0
SARA VUKOJA (BUSHI)
48
0
MARTA ZORICA (AT05101)
327
0
NICOLL CARINA LIŠNIĆ (BUSHI)
22
0
KATARINA ČVELJO (KK SOKO)
232
0
LEA KUREVIJA (VITEZ)
252
0
NIKA KRAVAR (OBI KAŠ)
50
0
MIA NINIĆ (AT05101)
48
0
MARTA ZORICA (AT05101)
232
0
LEA KUREVIJA (VITEZ)
50
0
MIA NINIĆ (AT05101)
232
0
LEA KUREVIJA (VITEZ)
48
0
MARTA ZORICA (AT05101)
22
0
KATARINA ČVELJO (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. LEA KUREVIJA, KK VITEZ
2. MIA NINIĆ, KK "OSVIT"
3. NIKA KRAVAR, OBI Kaštela
3. MARTA ZORICA, KK "OSVIT"
KATA B (Ž) - 2011/12
156
0
NOELLE AGNIĆ (KKGALEB)
21
0
ŽANA BOKAN (KK SOKO)
428
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
389
0
NOEMI KUNCE (#)
21
0
ŽANA BOKAN (KK SOKO)
389
0
NOEMI KUNCE (#)
Osvajači medalja
1. ŽANA BOKAN, KK SOKOL
2. NOEMI KUNCE, Bibinje
3. NOELLE AGNIĆ, KK Galeb
3. MIHAELA GALEŠIĆ, Bibinje
KATA B (Ž) - 2010/11
64
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
24
0
LUCIJA ČVELJO (KK SOKO)
419
0
BEATA KUNCE (#)
185
0
KATARINA REZO (POSUŠJE)
64
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
185
0
KATARINA REZO (POSUŠJE)
Osvajači medalja
1. TEODORA ANTIĆ, KK "OSVIT"
2. KATARINA REZO, KK Posušje
3. LUCIJA ČVELJO, KK SOKOL
3. BEATA KUNCE, Bibinje
KATA B (Ž) - 2009/10
154
0
MIA IBRAHIMPAŠIĆ (KKGALEB)
121
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
181
0
PETRA JUKIĆ (POSUŠJE)
453
0
MARIJA PALAC (LJU)
121
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
181
0
PETRA JUKIĆ (POSUŠJE)
Osvajači medalja
1. PETRA JUKIĆ, KK Posušje
2. MATEA ČAMBER, KK Posušje
3. MARIJA PALAC, LJUBUŠKI
3. MIA IBRAHIMPAŠIĆ, KK Galeb
KATA B (Ž) - 2008/09
328
0
ANNMARY LIŠNIĆ (BUSHI)
371
0
FANI ZDRILIĆ (#)
369
EVA MIRKOV (#)
371
0
FANI ZDRILIĆ (#)
369
0
EVA MIRKOV (#)
Osvajači medalja
1. FANI ZDRILIĆ, Bibinje
2. EVA MIRKOV, Bibinje
3. ANNMARY LIŠNIĆ, Karate Dojo Brač
3. ----