Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
164
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
165
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
2. ADAM TERZIĆ, Slavonski Brod
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
0
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
Osvajači medalja
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
2. BEKIR GRABUS, Travnik
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. DINKO NIKOLAŠ, Slavonski Brod
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
411
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
189
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
36
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DAMIR JAMAKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
78
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
314
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
294
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
381
0
ĽUBOMÍR RADOŠ (FERO)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
318
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
381
0
ĽUBOMÍR RADOŠ (FERO)
269
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
269
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
2. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod
3. MIRZA SALKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
371
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
371
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
217
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
333
LEON KLJAIĆ (VK)
410
0
HARUN SMAJIĆ (KSTK-A)
216
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
267
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
371
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
333
0
LEON KLJAIĆ (VK)
216
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
267
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
333
0
LEON KLJAIĆ (VK)
267
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
216
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LEON KLJAIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ADNAN SARAJLIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
498
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
167
0
DANIEL IVELJ (0354451)
498
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
238
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
238
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. SANDRO KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP BELOBRAJDIĆ, Vukovar`91