Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
164
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
165
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
Medalists
1. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
2. ADAM TERZIĆ, Slavonski Brod
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
0
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
Medalists
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
2. BEKIR GRABUS, Travnik
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. DINKO NIKOLAŠ, Slavonski Brod
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
411
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
189
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
36
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DAMIR JAMAKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
78
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
314
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
294
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Medalists
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
381
0
ĽUBOMÍR RADOŠ (FERO)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
318
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
381
0
ĽUBOMÍR RADOŠ (FERO)
269
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
269
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
Medalists
1. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
2. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod
3. MIRZA SALKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
371
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
371
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
217
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
333
LEON KLJAIĆ (VK)
410
0
HARUN SMAJIĆ (KSTK-A)
216
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
267
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
371
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
333
0
LEON KLJAIĆ (VK)
216
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
267
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
333
0
LEON KLJAIĆ (VK)
267
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
216
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Medalists
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LEON KLJAIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ADNAN SARAJLIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
498
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
167
0
DANIEL IVELJ (0354451)
498
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
238
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
238
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
Medalists
1. SANDRO KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP BELOBRAJDIĆ, Vukovar`91