Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Young boys
KUMITE-Young girls
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-Seniors (male)
KUMITE-Seniors (female)
KATA-Young boys 6,7 y.
KATA-Young girls 6,7 y.
KATA-Young boys 8,9 y.
KATA-Young girls 8,9 y.
KATA-Young boys 8,9 y. (w/y/o/g)
KATA-Young girls 8,9 y. (w/y/o/g)
KATA-Boys
KATA-Girls
KATA-Boys (w/y/o/g)
KATA-Girls (w/y/o/g)
KATA-Young cadets (male)
KATA-Young cadets (female)
KATA-Cadets (male)
KATA-Cadets (female)
KATA-Juniors (male)
KATA-Juniors (female)
KATA-Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -36 (E1)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -41 (E2)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -45 (E3)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -48 (E4)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -52 (E5)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -57 (E6)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) +57 (E7)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -36 (E1)
164
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
165
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
Medalists
1. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
2. ADAM TERZIĆ, Slavonski Brod
3. ----
3. ----
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -41 (E2)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
0
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
Medalists
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
2. BEKIR GRABUS, Travnik
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. DINKO NIKOLAŠ, Slavonski Brod
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -45 (E3)
411
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
189
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
36
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DAMIR JAMAKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -48 (E4)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
78
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
314
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
294
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Medalists
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -52 (E5)
381
0
ĽUBOMÍR RADOŠ (FERO)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
318
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
381
0
ĽUBOMÍR RADOŠ (FERO)
269
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
412
0
MIRZA SALKOVIĆ (KSTK-A)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
111
0
IVANO KARIĆ (0354451)
485
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
307
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
269
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
Medalists
1. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
2. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod
3. MIRZA SALKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -57 (E6)
371
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
371
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
217
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
333
LEON KLJAIĆ (VK)
410
0
HARUN SMAJIĆ (KSTK-A)
216
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
267
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
371
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
333
0
LEON KLJAIĆ (VK)
216
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
267
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
333
0
LEON KLJAIĆ (VK)
267
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
216
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Medalists
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LEON KLJAIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ADNAN SARAJLIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) +57 (E7)
498
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
167
0
DANIEL IVELJ (0354451)
498
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
238
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
215
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
409
0
SANDRO KREŠIĆ (KSTK-A)
109
0
LUKA BIRAČ (0354451)
223
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
238
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
Medalists
1. SANDRO KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP BELOBRAJDIĆ, Vukovar`91