Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
493
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
493
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
254
0
OLIVERA RUPAR (HRSOKOS)
52
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
478
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
254
OLIVERA RUPAR (HRSOKOS)
2
LANA KRILJ (KKNG)
493
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
47
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
399
0
LAMIJA MRŠIĆ (KSTK-A)
489
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
300
DORA RABBI (BELIMAN)
425
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
52
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
254
0
OLIVERA RUPAR (HRSOKOS)
2
0
LANA KRILJ (KKNG)
493
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
399
0
LAMIJA MRŠIĆ (KSTK-A)
489
0
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
300
0
DORA RABBI (BELIMAN)
425
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
254
0
OLIVERA RUPAR (HRSOKOS)
2
0
LANA KRILJ (KKNG)
399
0
LAMIJA MRŠIĆ (KSTK-A)
425
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
2
0
LANA KRILJ (KKNG)
425
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
300
DORA RABBI (BELIMAN)
399
0
LAMIJA MRŠIĆ (KSTK-A)
300
0
DORA RABBI (BELIMAN)
Medalists
1. ELA NOVOTNI, Virovitica
2. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. OLIVERA RUPAR, Hrvatski sokol Osijek
3. LAMIJA MRŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
358
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
396
0
ERNA GUTIĆ (KSTK-A)
396
0
ERNA GUTIĆ (KSTK-A)
235
0
SARA HABAN (MAXIVK)
494
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
358
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
312
0
HELENA GAŠIĆ (0354451)
396
0
ERNA GUTIĆ (KSTK-A)
235
0
SARA HABAN (MAXIVK)
247
0
EMA JAHIĆ (WINNER)
311
LUCIJA PERKOVIĆ (0354451)
301
0
DORA RABBI (BELIMAN)
359
0
ELMA SALIHIVIĆ (WINNER)
433
0
DORA HAS (0354451)
395
0
EMA TUPKUŠIĆ (KSTK-A)
77
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
397
0
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
56
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
494
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
396
0
ERNA GUTIĆ (KSTK-A)
235
0
SARA HABAN (MAXIVK)
311
0
LUCIJA PERKOVIĆ (0354451)
359
0
ELMA SALIHIVIĆ (WINNER)
395
0
EMA TUPKUŠIĆ (KSTK-A)
397
0
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
56
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
494
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
235
0
SARA HABAN (MAXIVK)
395
0
EMA TUPKUŠIĆ (KSTK-A)
56
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
494
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
56
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
397
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
395
0
EMA TUPKUŠIĆ (KSTK-A)
397
0
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
Medalists
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. SARA HABAN, Max Ivankovo
3. LAMIJA SOFTIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona